1 Mayıs Cumartesi Bugünün Maçları Neler ? Süper Lig 1 Mayıs Maç Programı

1 Mayıs Cumartesi Bugünün Maçları Neler ? Süper Lig 1 Mayıs Maç Programı

Büyük bir heyecan içerisinde beklenen 1 Mayıs maç programını sizler için sitemizde hazırladık. Merakla beklenen haftanın en önemli maçlarını sitemizden tek tek inceleyebilirsiniz.

Covid-19 pandemi yasakları Türkiye’de ve dünyada devam ederken futbol heyecanı ara vermeden sürüyor. Türkiye’de hem de dünyada milyonlarca kişi tarafından takip edilen futbol maçlarının saatleri ve kanalları da araştırılıyor. Peki 1 Mayıs Cumartesi bugünün maçları neler? 1 Mayıs bugün hangi maçlar var? Süper Lig 1 Mayıs maç programı ve canlı yayın bilgileri haberimizde…

1 Mayıs Süper Lig maç programı;

20:30 Beşiktaş Hatayspor Bein Sports HD1

Bugün hangi maçlar var 1 Mayıs 2021?

02:00

Sport Boys – Municipal

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

03:30

Necaxa – Atlas

Meksika Premier Ligi – Clausura

Bilyoner TV

05:30

Juarez – Toluca

Meksika Premier Ligi – Clausura

Bilyoner TV

08:00

Suwon City – Daegu

Güney Kore K-League

Bilyoner TV

08:05

Perth Glory – Macarthur Bulls

Avustralya A Ligi

My FootbALL Youtube Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

10:05

Brisbane Roar – Wellington Phoenix

Avustralya A Ligi

My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

10:30

Suwon – Pohang

Güney Kore K-League

Bilyoner TV

12:10

WS Wanderers – Sydney FC

Avustralya A Ligi

My FootbALL Youtube Bein Sports 4 Bilyoner TV

13:00

Ulsan – Gwangju

Güney Kore K-League

Bilyoner TV

13:30

Eskişehirspor – Bursaspor

Spor Toto 1. Lig

TRT Spor HD Bein Sports Max 1

14:00

Maç Günü

Futbol Programı

A Spor

14:00

Volgograd – Akhmat

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

14:00

Rubin Kazan – Dinamo Moskova

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

14:00

Khimki – Ural

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

14:00

Norrby – Landskrona

İsveç Superettan

Bilyoner TV

14:00

Neman – Isloch Minsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

14:00

Hvidovre IF – Skive IK

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

14:30

Crystal Palace – Manchester City

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus S Sport Idman TV

14:30

Sheffield W. – Nottingham Forest

İngiltere Championship

Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

15:00

Eibar – Alaves

İspanya La Liga

Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

15:00

Erbaaspor – Karşıyaka

TFF 3. Lig

Yayın Yok

15:30

Dunajska Streda – Zilina

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

16:00

Altınordu – Tuzlaspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports Max 2

16:00

Ümraniyespor – Altay

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports Max 1

16:00

Samsunspor – Ankaraspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports 3

16:00

Keçiörengücü – Menemenspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

Bein Sports beIN Connect TRT Spor HD

16:00

İstanbulspor – Boluspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports 4

16:00

Giresunspor – Akhisarspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports 2

16:00

Bandırmaspor – Adanaspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

Bein Sports beIN Connect TRT Spor HD

16:00

Adana Demirspor – Balıkesirspor

Spor Toto 1. Lig Konferans Yayın

TRT Spor HD Bein Sports 1

16:00

Legia Varşova – Wisla Plock

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

16:00

Verona – Spezia

İtalya Serie A

Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

16:00

Falkenbergs – Varnamo

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Akropolis – Sundsvall

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Sirius – Kalmar

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Paris FC – Toulouse

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

16:00

Zhodino – FC Minsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

16:30

CSKA Moskova – Ufa

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Livingston – Aberdeen

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

St.Mirren – Hamilton

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Motherwell – Kilmarnock

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Girona – Tenerife

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

17:00

Hibernian – St.Johnstone

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Dundee United – Ross Country

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Brighton – Leeds United

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus S Sport

17:00

Swansea – Derby County

İngiltere Championship

Bein Sports beIN Connect

17:15

Elche – Atletico Madrid

İspanya La Liga

D Smart Youtube S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

17:30

Heracles – VVV Venlo

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

17:30

Gil Vicente – Farense

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

18:00

Michalovce – Ruzomberok

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

18:00

SKF Sered – Pohronie

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

18:00

Senica – Nitra

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

18:00

PSG – Lens

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3 Bilyoner TV

18:00

AS Trencin – Zlate Moravce

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

18:00

Orgryte – Vasteraas

İsveç Superettan

Bilyoner TV

18:00

Slaven Belupo – Dinamo Zagreb

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

18:00

Sputnik – Shakhtyor Soligorsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

18:30

Hammarby – Hacken

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30

Pogon Szczecin – Warta

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

19:00

Crotone – Inter

İtalya Serie A

Bein Sports 4 Bilyoner TV

19:00

Deportivo Binacional – Melgar

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

19:00

Krasnodar – Sochi

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

19:15

Almeria – Real Oviedo

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:15

Mallorca – Mirandes

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

19:30

Huesca – Real Sociedad

İspanya La Liga

Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

19:30

Seraing – Waasland Beveren

Belçika Pro League

Bilyoner TV

19:30

Chelsea – Fulham

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus S Sport Idman TV

19:45

Fortuna Sittard – Twente

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

20:00

BATE Borisov – Smorgon

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

20:00

Portimonense – Rio Ave

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

20:00

Santa Clara – Boavista

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

20:30

Beşiktaş – Hatayspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

21:00

Niort – Rodez

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

Lech Poznan – Stal Mielec

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

21:00

Vitesse – Zwolle

Hollanda Eredivisie

Tivibu Spor 2 Bilyoner TV

21:00

Hajduk Split – Rijeka

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

21:00

Pau – Ajaccio

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

RKC Waalwijk – AZ Alkmaar

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

21:00

Nancy – Valenciennes

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

Dunkerque HB – Sochaux

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

Chateauroux – Troyes

Fransa Ligue 2

Bein Sports 2 Bilyoner TV

21:00

Caen – Auxerre

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

Amiens – Guingamp

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:00

Le Havre – Chambly

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

21:30

B.Dortmund – Holstein Kiel

Almanya Kupası DFB Pokal Yarı Final

Bilyoner TV

21:45

Oostende – Standard Liege

Belçika Pro League

Bilyoner TV

21:45

Milan – Benevento

İtalya Serie A

Bein Sports 3 Bilyoner TV

22:00

Real Madrid – Osasuna

İspanya La Liga

S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

22:00

Lille – Nice

Fransa Ligue 1

Bein Sports 4 Bilyoner TV

22:00

Everton – Aston Villa

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus S Sport Idman TV

22:00

Utrecht – Willem II

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

22:30

Sporting Lisbon – Nacional

Portekiz Liga NOS

S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

23:30

Alianza Atl. – U. Deportes

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER