Steam'in yeni etkinliği Next Fest'in Ekim 2022'de açılışı, yeni oyunlara hevesli oyuncuların mutlaka katılması gereken bir etkinlik.

10 Ekim'e kadar açık olan promosyon süresince yüzlerce yepyeni oyun ücretsiz olarak indirilebilir ve deneme sürümlerinde oynanabilir. Kullanıcıların en çok vakit geçirdiği PC oyun platformlarından biri olan Steam, özellikle yeni oyun arayanlar için oldukça faydalı olan etkinliğini bugün açtı. Yinelenen "Next Fest" etkinliğinde yüzlerce yeni oyunu bir hafta boyunca ücretsiz olarak test etmek mümkün olacak. 3-10 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleşecek etkinlik, yakında piyasaya sürülecek veya ön siparişe sunulacak yüzlerce farklı oyunun demosunu (deneme sürümü) indirmenize olanak sağlayacak. Ek olarak, istediğiniz oyun türünü bulmak gerçekten çok basit.

Next Fest İçeriğinde Neler Var?

Belirli bir türde oyun arıyorsanız etkinlik sayfasındaki oyun türleri menüsünden istediğiniz türü seçebilirsiniz. En popüler oyunları görmek için "En çok istenen oyunlar" filtresini veya "Günlük aktif demo oynatıcı" filtresini kullanabilirsiniz.

Epic Games Store'da Toplam Steam Değeri 40 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Olarak Sunuluyor

Epic Games Store'da her zamanki gibi yine ücretsiz oyunlar var. Bu hafta Epic Games Store, toplam Steam değeri 40 TL olan iki oyunu hediye ediyor.

vpn-den-alacaginiz-ufak-bir-yardimla-oyunlari-nasil-daha-ucuz-alabilirsiniz-1574670818

Oyun Dünyası Şokta: Grand Theft Auto 6 - GTA 6 Sızdırıldı! Oyun Dünyası Şokta: Grand Theft Auto 6 - GTA 6 Sızdırıldı!

Rising Hell

Son dönemde popülerlik kazanan oyun türlerinden rogue-lite yapısını kullanan oyun, gotik kurgusu ve heavy metal etkileriyle elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir ortam ve eğlenceli bir oynanış sunuyor. Boss’ların oldukça zor olduğu bir oyunda zindan sürekli değişiyor, oyuncuların ilgisini ve eğlencesini koruyor.

Back From Hell

Rising Hell'e benzer şekilde oyun, gotik motifleri özgürce kullanarak metal müziğin heyecan verici yapısına katkıda bulunuyor. Bu hafta yapım ayrıca Epic Games Store'da ücretsiz olarak sunuluyor. Keyifli görselleri, akıllara durgunluk veren bulmacaları ve zorlu savaşları ile atari oyunlarına hasret kalanlara derman olacak.

Bu Oyunları Nasıl Ücretsiz Oynayabiliriz?

Birkaç basit işlemle her iki oyunu da tamamen ücretsiz olarak kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Öncelikle Epic Games Store'da hesabınızda oturum açın ve ana sayfadaki 'Ücretsiz Oyunlar' seçeneğine gidin. Bu bölümdeki ücretsiz oyunlardan birini seçin. Oyunun sayfasına gidin ve 'Yükle' düğmesine tıklayın. Farklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu durumda "Sipariş" diyerek oyunu koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Ardından, diğer oyunla aynı talimatları izleyin ve onu da aldığınızdan emin olun.