14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları; 2021 Yılına Ait Resimli, Kısa ve Uzun Sevgililer Günü Sözleri..!

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları; 2021 Yılına Ait Resimli, Kısa ve Uzun Sevgililer Günü Sözleri..!

Birbirini seven bir çok insan her sene 14 Şubat’ta birbirlerine olan aşklarını birlikte vakit geçirerek, çiçekler göndererek ve Sevgililer Günü aşk mesajlarını paylaşarak kutluyorlar. Birbirlerine derin bir sevgi duygusu ile bağlı olan bir çok insan bu önemli günde erkeği olsun kızı olsun taraf gözetmeksizin hem hediyeler alınıyor hem de bu güne özel 14 Şubat mesajları aranıyor.

14 Şubat AŞK günü, gerçekten değer verdiğiniz tüm insanlarla Sevgililer Günü alıntılarını ve mesajlarını paylaşmak için harika bir fırsat. Daha da iyisi, sevginizi göstermek için Sevgililer Günü mesajınızı bir düzine kırmızı gülle gönderebilirsiniz. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde doğru duyguyu yürekten bir Sevgililer Günü mesajıyla iletmek için sizin için hazırladığımız bu alıntıları kullanabilirsiniz.

İŞTE 2021 YILINA AİT EN ROMANTİK SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ;

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri ve mesajları içerisinde yer alan en güzel sözler, aşk sözleri ve özlü sözleri sizler için hazırladık. Resimli 14 Şubat sevgililer günü sözleri ve mesajlarını sevgilinize alıntı yaparak gönderebilirsiniz.

14 Şubat sevgililer gününde söylenebilecek en güzel 6 söz önerisi;

1- “Sabah kalkmak istememe neden olan tek şey sensin.”

2- “Sanki o anda tüm evren bizi bir araya getirmek için var olmuş gibi.”

3- “Sana her gün biraz daha aşık oluyorum.”

4- “Seni sevmek, başıma gelen en güzel şey.”

5- “Sensiz bir gün güneşsiz bir gün, aysız bir gece, anlamsız bir hayat.”

6- “Sana bakmak suya bakmaktır. Sana bakmak bir mucizeyi anlamaktır”

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları


En Romantik 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri;

Kendimi bu dünyadaki en şanslı kadın olarak görüyorum ve bunun tek sebebi bu dünyanın en değerli mücevherini bulmuş olmam. Sensin aşkım. Bana yakışan tek şey sensin.

Aşık olmak yıldızlara bakmak gibidir. Milyarlardan birini seçip ona yeterince uzun süre bakarsanız, diğerleri eriyip gidecektir.

Hayatına binlerce kişi gelebilir ve binlerce kişi gidebilir, ama dünyada sana hayatını feda edebilecek bir kişi olacak – o da benim!

Nefes almayı ya da seni sevmeyi seçmek zorunda olsaydım, son nefesimi sana bunu söylemek için kullanırdım… Seni seviyorum.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Gerçek aşkı bulmak zordur, sahip olmak harikadır, kaybetmesi kolaydır, ancak unutması zordur; Seni sonsuza dek seviyorum.

Seni her gördüğümde, kalbimde yanan küçük bir alev hissediyorum çünkü… SENİ SEVİYORUM!

Sana sonsuza dek bağlı kalacağım çünkü senden daha özel birini hiç tanımadım.

Beni bu kadar sevgi dolu ve koruyucu hissettiriyorsun. Kollarında olduğumda her şeyi unutabilirim.”Benim ışığım, güneşim, umudum, şimdim ve geleceğim oldun. Seni çok seviyorum

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Bir yaz esintisinden daha büyülü, güneşten daha sıcak, bir çiçekten daha güzel, ama en önemlisi, başıma gelen en iyi şeysin. Seni seviyorum.

Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günün kutlu olsun.

Aşık olmak yıldızlara bakmak gibidir. Milyarlardan birini seçip ona yeterince uzun bakarsanız, diğerleri erir. Benim yıldızım sensin.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Aşkta her zaman delilik vardır. Ama aynı zamanda deliliğin de her zaman bir nedeni vardır. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun..!

Yağmurdan sonraki toprak kokumsun, her zaman mutluluğu ve huzuru seninle hissediyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

Güzel olan her şeyin tarifisin benim için. Aşkı yeniden tanımlayan, hayatı sevdiren kişisin. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Karanlıktaki gün ışığım, kalbimin atma nedenim, nice mutlu sevgililer günlerine. Hayatın her anını seninle paylaşmak istiyorum.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Sen ki yüreğime ilmek ilmek işleyen yarim hangi dua dan çıkıp geldin yüreğimin orta yerine. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

Takvimin en güzel yaprağıydı seni gördüğüm gün… Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Çocuk babasına sorar – Baba senin hiç sevgilin oldu mu? Baba cevap verir; Bir tek sevgilim oldu oda ALLAH. Çocuk şaşırır peki ya annem, Baba gülümser; o bana sevgilimin hediyesi…

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Aşk, bir orduya meydan okurken, bir kişiye esir düşmektir..!

Seninle başladı gülmek, seninle yaşamda yol almayı öğrendim. Biricik sevgilim, 14 Şubat Günümüz Kutlu olsun.

Sevgilim yarınlarımın sıcak sabahı, sıcak sabahlarımın yarınlarısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Seni sevdiğim kadar yaşayabileceğimi bilsem, ölümsüzlüğün adı aşk olurdu. Sevgililer Günümüz Kutlu olsun…

Öyle bir sev ki beni, ben bile kıskanayım kendimi… Sevgililer Günümüz Kutlu olsun Aşkım

Gece ateşim, gündüz güneşim. Taptığım ilk aşksın. Gözleri yeşim sen ilk eşim Sen en çok aşksın Sen en çok aşksın. Sevgililer Günümüz Kutlu olsun.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Kalbin kadar ellerin de sıcak sevgilim, ellerini tutunca kalbim ısınıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum… Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun, benim artık bir gökyüzüm var..

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER