15 Eylül reyting sonuçları az önce açıklandı! Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Camdaki Kız ve Mahkum yarışını kazanan…

REYTİNG SONUÇLARI GELDİ; ZORLU SINAVDAN KİM GEÇTİ, KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ve Camdaki Kız dizisi arasında geçen müthiş rekabette, 15 Eylül Perşembe akşamı izleyiciler kararını verdi. Show TV'de bu yaz başlayan ve dün akşam 9. bölümüyle ekrana gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi, 3. sezonuna başlayan Kanal D dizisi Camdaki Kız ile boy ölçüşebildi mi? Medya ve televizyon dünyası tarafından merakla beklenen reyting sonuçları az önce açıklandı. İşte, 15 Eylül Perşembe'nin reyting birincisi...

Dün akşamın reyting birincisi yapımını duyunca şok olacaksınız! Kanal D’de Camdaki Kız, Star TV’de Duy Beni, Fox TV’de Mahkum ve Show TV’de Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizilerinin yeni bölümleri dün akşama damga vurdu. İzleyici en çok hangi diziyi sevdi? En çok ne izlendi? Bu yaz yeni başlayan Gelsin Hayat Bildiği Gibi kış sezonunun da en iddialı yapımlarından biri olarak gösteriliyordu.

Öte yandan Camdaki Kız ve Mahkum da geçtiğimiz sezona damga vuran ve reytingleri alt üst ederek geniş bir hayran kitlesi edinen yapımlardı. İki dizi de yeni sezonuna dün akşam başladı. Peki, çok tutulan Mahkum ve Camdaki Kız’ın başlaması, Sadi Payaslı ile özdeşleşen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisini yaz boyunca elde ettiği reyting şampiyonluğundan edebildi mi?

15 Eylül reyting sonuçları, Perşembe akşamı yayınlanan bu üç dev dizinin arasındaki rekabeti gözler önüne serdi. Kimsenin aklına gelmeyen oldu ve Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi iki kategoride de reyting birincisi oldu! Total ve 20+ABC1 kategorilerinde 1. Olan Show TV dizisi, sadece AB kategorisinde en yakın rakibi Camdaki Kız’ın bir basamak altında yer aldı.

İşte, merakla beklenen 15 Eylül reyting sıralaması!

Mahkum yeni sezona iyi başlayamadı. Duy Beni ise ilk 10'da bile yer alamadı. Böyle devam ederse yeni dizilerden biri olan Duy Beni final yapabilir. Camdaki Kız yeni sezona çok iyi bir giriş yapamayarak, henüz 9 bölümdür ekranda olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi adlı rakibine reytinglerde yenildi.