20 Eylül reyting sonuçları belli oldu! Ben Bu Cihana Sığmazam, Baba, Üç Kız Kardeş, Kusursuz Kiracı, Balkan Ninnisi… İşte, 20 Eylül Salı reyting birincisi!

20 EYLÜL SALI REYTİNG BİRİNCİSİ KİM OLDU?

20 Eylül 2022 Salı akşamı yeni sezona bomba gibi giriş yapan birbirinden iddialı diziler ekranlarda yer aldı. Peki, dün akşam en çok ne izlendi? Hangi dizi dünün reyting birincisi oldu ve bu unvanı alarak ipi göğüsledi? İşte sosyal medyayı da kasıp kavuran reyting sonuçları ve detaylar…

Dün akşam reytinglerde iddiası olmayan Balkan Ninnisi ve Fox TV’nin yeni dizisi Kusursuz Kiracı, tam da beklendiği gibi ilk 10’da bile yer alamadı. 20 Eylül reyting sonuçları bu sabah açıklandı. Mekanın sahibi geri geldi! İşte güçlü rakiplerine fark atarak Salı’nın reyting şampiyonu olan o yapım!

Reytingleri çok iyi giden Kanal D’nin Üç Kız Kardeş dizisi geçen sezon zirveden düşmemişti. Show TV’nin Baba dizisi ise ortalama bir başarıyla yoluna devam etti. Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer gibi iki güçlü ismin başrolü paylaştığı Baba dizisi, 20 Eylül akşamı 2. Sezon ilk bölümü ile ekrana geldi. Baba izleyicisi bu sonuca çok şaşıracak, lakin sevilen dizinin ilk bölüm reytingleri çok kötü geldi!

Geçen sezonun reyting birincisi olan Üç Kız Kardeş dizisi ise mekanın sahibinin geri gelişiyle yıkıldı. İclal Aydın, Reha Özcan, Berker Güven ve Özgü Kaya gibi isimlerin rol aldığı sevilen dizi, ilk kez reyting birincisi olamadı. Bunun sebebi ise…

ATV ekranlarında 20 Eylül Salı akşamı ilk bölümüyle yayın hayatına başlayan bir dizi oldu. Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil’in başrolleri paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi dünün reyting birincisi oldu. TOTAL, AB ve 20+ABC 1 kategorilerinde ipi göğüsleyen ve rakiplerine ciddi fark atan diziyi biz de tebrik ediyoruz.

İŞTE 20 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI

Salı akşamı Üç Kız Kardeş, Baba ve Ben Bu Cihana Sığmazam adlı diziler reyting birincisi olmak için büyük bir mücadele verdi. Henüz ilk bölümüyle ekrana gelen ATV dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam ipi göğüsleyerek tüm kategorilerde birinci oldu.