20 Şubat 2021 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

20 Şubat 2021 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın her ay evde bakım yapılan kişiler ve onların yakınlarına ödenen maaşları yatırmaya devam ediyor. Bu yazımız da 20 Şubat 2021 tarihinde evde bakım maaşı yatan illerin listesini sizler için hazırladık.

2021 evde bakım maaşı zammı ne kadar oldu, evde bakım maaşı 2021 kaç lira gibi sorular da vatandaşlar tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Peki 20 Şubat 2021 evde bakım maaşı yatan iller listesi açıklandı mı? evde bakım parası hakkında merak edilenler haberimizde…

Evde bakım maaşı, devlet tarafından evde bakıma muhtaç hasta, yaşlı ve ihtiyaç sahibi kişiler için ödenen sosyal yardım kalemlerinden biri. 20 Şubat 2021 evde bakım maaşı yatan iller listesi açıklandı mı? 2021 evde bakım maaşı ne kadar oldu?

20 Şubat 2021 Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Evde bakım maaşı yatan iller listesi 20 Şubat 2021;

Bugün de evde bakım maaşlarının Bursa, Şanlıurfa, Şırnak, Samsun, Niğde, Zonguldak’ta yatırılması ile birlikte toplam ödeme yapılan il sayısı 35’e yükseldi. 20 Şubat evde bakım maaşı yatan iller listesi güncel şu şekilde;

Tokat – Aksaray – Edirne – Amasya- Hatay

Samsun – Antalya – Afyonkarahisar – Sakarya – Karabük

Malatya – Ordu – Bolu – Zonguldak – Denizli

İstanbul – Muğla – Manisa – Konya – Şanlıurfa

Ankara – Kırıkkale – Mersin – Bilecik – İzmir

Aydın – Balıkesir – Uşak – Bursa – Adana

Diyarbakır – Osmaniye – Bayburt – Kayseri – Adıyaman

2021 evde bakım maaşı ne kadar?

Evde bakım maaşı ödemeleri 2021 yılının başlaması ile birlikte zamlandı. Yılbaşından itibaren memur maaş katsayısı oranında zamlanan Evde bakım maaşları 1658,29 lira olarak ödenmeye başlandı.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER