2021 Bahar Döneminde Açılacak Olan Üniversiteler Hangileri ?

2021 Bahar Döneminde Açılacak Olan Üniversiteler Hangileri ?

Milyonlarca öğrencinin büyük bir merak içerisinde beklediği 2021 Bahar döneminde açılacak üniversiteler hangileri? Salgın dönemi başladığından bu yana okullarından uzak kalan ve online eğitime devam eden öğrenciler arama motorunda bilim kurulu, kabine toplantısı ve YÖK açıklamalarını araştırıyor. Peki 2021 Bahar Yarıyılında Hibrit Eğitime Geçme Kararı Alan Üniversiteler hangileri…

2021 bahar dönemi hangi üniversiteler açılacak?

Yüksek Öğretim Kurumu tarafından yüz yüze eğitim kararı sonrasında öğrenciler bu defa 2021 bahar dönemi hangi üniversiteler açılacak sorusuna yanıt aramaya başladı. YÖK tarafından yapılan açıklamaya göre bahar döneminde sadece uygulamalı eğitim gruplar halinde yüz yüze yapılacak. Teorik eğitimler ise asgari yeterlikler göz önünde bulundurularak bahar döneminde de online olarak devam edecek. İşte açılması planlanan üniversitelerin listesi sizlerle…

YÖK ANKETİNE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ..!

Bursa Uludağ Üniversitesi: Hibrit Eğitim & Uzaktan Eğitim
Adıyaman Üniversitesi: Hibrit Eğitim & Uzaktan Eğitim
Mardin Artuklu Üniversitesi: Yüz yüze eğitim (Üniversite yüz yüze eğitime başlamak için akademik takvimini erteledi, karar henüz resmi değil.)
Konya Selçuk Üniversitesi: Hibrit Eğitim & Uzaktan Eğitim
Düzce Üniversitesi: Hibrit Eğitim
Afyon Kocatepe Üniversitesi: Hibrit Eğitim
Munzur Üniversitesi: Hibrit Eğitim
Başkent Üniversitesi: Hibrit Eğitim

İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşada ise Tıp Fakültesi’nde 4, 5 ve 6’ncı sınıf klinik uygulamaları yüz yüze, teorik dersleri ise yüz yüze veya dijital hibrit şeklinde yapılacak. Veterinerlik, Sağlık Bilimleri, Hemşirelik ve Spor Bilimleri fakültelerinde de uygulamalı eğitimler yüz yüze, teorik dersler ise yüz yüze veya dijital olarak hibrit yapılacak.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER