1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. 26 Mayıs Yılın İlk Ay Tutulması Yay Burcunda!

26 Mayıs Yılın İlk Ay Tutulması Yay Burcunda!

26 Mayıs’ta ay dünyanın gölgesinden geçerek tam bir ay tutulmasını yaşatacak. Yılın ilk tutulması olan ay tutulması , Türkiye saatiyle 13:13’de, 5 derece ile yay burcunda meydana gelecek. Birçok insan tutulmanın etkilerini ve etkilenecek burçları merak ediyor detayları sizin için yazdık …

26 Mayıs 2021 Ay Tutulması !

Çok beklenen tutulmalardan biri olan ay tutulması 2021 yılında 26 Mayıs tarihinde yay burcunda gerçekleşecek. Her tutulma gibi bu tutulma da önümüzdeki 6 aydan başlayarak uzun vadeli bir etkiyi barındırıyor  Dünyanın son bir buçuk yıldır hangi bilinmezliklere gebe olduğunu öğreneceğiz. Dünya’da doğru bilinen yanlışlar ortaya çıkabilir. Son zamanlarda tüm dünyada yaşananlar gösteriyorki konu virüs ile sağlığımız dahi olsa artık insanlar özgürlükleri için her şeyi göze alabilecek. Dünya çapında duyacağımız ve tanıklık olabileceğimiz ayaklanma, protestolar linçler meydana gelebilir. İnsanların tarihler boyunca mücadele verdiği özgürlüklerinin bedeli ne olursa olsun sağlanması gerektiğini konuşacağız.

Ay yansıttığı ışık ile insanların gizlenenleri  görmesini sağlayacak. Otoriteler tarafından açıklanan bazı konuların yalanlanması yada yöneticilere, bilirkişilere karşı güven zedeleyici olayların yaşanması gündemde olabilir. Toplu olarak insanlar planlanan bazı olayların gidişatına büyük yönde etkisi olduğunu göreceğiz. Bu dönemler kafa tutmaya, analiz yapmaya sorgulamaya açık dönemlerdir.

26 mayis yilin ilk ay tutulmasi 2021

26 Mayıs’ta meydana gelecek yılın ilk tutulması sonlanan her şeyin yeni başlangıçlara vesile olduğunu hepimize gösterecek. bu vesile ile arınma, veda etme, sonlanma ve düzeni değiştirme konularını önümüze getirecektir. Dünya, ülke, iş ortamı, aile gibi büyük yada küçük topluluklarda yeni düzenlemeler meydana gelebilir.

Bu dönemde ani refleksler ortaya çıkabilir. Herkes için yeterli gelmeyenlerin konuşulacağı yasaların, düzenlemelerin tekrar görüşüleceği hem bireysel hemde toplumsal alanlarda hak arayışı ve mücadelelerin boy göstereceği bir dönemdir. Arınmak, kurtulmak, yenilenmek ve dinçleşmek için son derece iyi bir zaman  Gelecek 2 ay içerisinde bireysel yaşamlardada yeterli olmayan her konuda  için bu temizlenmeyi görebileceğiz.

Nerelerde görünecek?

2021’in ilk Ay tutulması Avustralya, Güney Asya, Doğu Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Pasifik Okyanusu, Atlantik Okyanusu, Hint Okyanusu ve Antarktika’da da görülebilecek. Ülkemizde ise Ay tutulması gözlemlenmeyecek.

Hangi burçları daha çok etkileyecek?

26 Mayıs’ta meydana gelen ateş elementli Ay tutulması Başak, Balık, İkizler, ve Yay,  burçlarını daha çok etkileyebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap