1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. 29 Nisan Perşembe Bugün Tam Kapanma Saat Kaçta Başlıyor ?

29 Nisan Perşembe Bugün Tam Kapanma Saat Kaçta Başlıyor ?

Milyonlarca kişinin büyük bir merak içerisinde beklediği tam kapanma bugün saat kaçta başlayacak diye soranlar için 29 Nisan Perşembe Tam Kapanma detaylarını sizler için hazırladık.

Ülkemizde kısmi kapanma uygulamasına rağmen günlük vaka sayısının 40 binin üstünde olması yüzünden ülke genelinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklamanın ardından tam kapanma kararı alındı. Peki tam kapanma 29 Nisan Cuma bugün saat kaçta başlıyor? 17 günlük sokağa çıkma yasağı ne zaman saat kaçta başlayacak?

Tam kapanma ne zaman saat kaçta başlıyor?

Kabine toplantısı sonrası ardından açıklanan 29 Nisan tarihinde başlayacak olan tam kapanma uygulaması 17 Mayıs tarihine kadar sürecek ve kesintisiz sokağa çıkma yasağı olacak. Yasaklar başlamadan önce vatandaşlar da bugün arama motorunda 29 Nisan bugün sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlıyor sorusunun yanıtını araştırıyor. 29 Nisan Perşembe günü sokağa çıkma yasağı saat 19.00’da başlayacak. Sonrasında ise 17.00 Mayıs tarihine kadar kesintisiz olarak sokağa çıkma kısıtlaması devam edecek.

29 Nisan marketler bugün saat kaçta kapanıyor?

Süresiz olarak sokağa çıkma yasağı başlamadan önce vatandaşlarında marketler konusunda araştırmaları başladı. Özellikle alkol satış yasağı olması nedeniyle birçok vatandaş 29 Nisan marketler bugün saat kaçta kapanıyor sorusunun yanıtını öğrenmeye çalışıyor. Marketler 29 Nisan Perşembe günü saat 18.00’de kapanıyor. Ancak kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması olduğu günlerde marketler saat 10.00 – 17.00 arasında hizmet verecek.

Yorum Yap

Yorum Yap