30 ARALIK YENGEÇ DOLUNAYI ;

2020 yılı Yengeç burcunda oluşacak bir dolunay ile kapanmaya hazırlanıyor. 2020'nin son dolunayı olan bu dolunay 30 Aralık 2020 İstanbul saati ile 06.28' de gerçekleşecek. Öncelikle Ay Yengeç burcundayken en güçlü olduğu konumdadır. Ayrıca Ay ve Yengecin duygularla alakalı olduğunu unutmamak gerekir. Buda demek oluyor ki çocuklarımız,aile,sosyal ilişkiler,ikili ilişkiler,ebeveynler oldukça gündemde olacak. Bu gündemler Ocak ayının ilk dönemleri ve bir sonraki yeniaya kadar sürebilir. Derinliklerinde kapris,ajitasyon,kıskançlık önyargı ve sahiplenme barındırır. Vatan ve millet konularının dışında sağlık,emlak,çocuklarla alakalı ilişkiler,kamu hizmetlerini anlatır. Dolunay motivasyona,risk almaya,atılım yapmaya, daha inatçı ve ısrarcı olmaya açık.Dolunay'ın hayatımızda hangi alanları etkilediğini anlayabilmek açısından öncelikli olarak yükselen burca göre okumamız gerekmektedir.

Koç ve yükselen Koç burçları

Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 30 Aralık Yengeç Dolunayı sizlerin ev,evlilik,yuva,aile alanlarınızda etkili olacak. Dolunay ile birlikte aile ve ebeveynlerinizle ilgili tasarladığınız planları yapmaya başlayacaksınız. Evlilik düşünen bir yükselen Koçsanız artık bu isteğiniz de Dolunay ile birlikte olabilir. Ev alım satımı yapabilirsiniz.

Boğa ve yükselen Boğa burçları

Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 30 Aralık 2020 tarihindeki Yengeç Dolunayı sizlerin sosyal ilişkiler ve kardeşler alanınızda önemli bir sürecinizin tamamlanması açısından önem kazanıyor olacak. Evlilik hazırlığında olan bir kardeşiniz ya da yakın çevre akrabalarınızdan biri varsa Dolunay bu işinin nihayete ermesi için pozitif enerjiler içeriyor. İletişim ile ilgili işleriniz içinde pozitif sonuçlar elde edebilirsiniz.

İkizler ve yükselen İkizler burçları

İkizler ve yükselen burcu ikizler olanlar, Yılın son dolunayı yengeç burcunda 30 Aralık tarihinde meydana gelecek ve parasal maddi konularınızı etkileyecek. Parasal kazançlarınız ile ilgili olarak önemli gelişmeler var. Ayrıca bu süreçte yapılan  işinde maddi sonuçlarını alabilir ve daha önce vermiş olduğunuz bir borcun geri ödemesini alabilirsiniz.

Yengeç ve yükselen Yengeç burçları

Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 2020 yılının son Dolunayı 30 Aralık tarihinde sabah saat 06:28'de sizin burcunuzda gerçekleşiyor olacak. Bireysel meselelerinizde ve sağlığınızı ilgilendiren konularda önemli bir tamamlanma, beklemede kalan işlerinizin artık çözülür hale gelmesi Dolunay'ın etkili olacağı 15 günlük sürede kendini gösterebilir. Uzun zamandır yürüttüğünüz bir projenizi bu süreçte tamamlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde de mantık ve kalbiniz arasında kalacağınız durumlar olabilir.

Aslan ve yükselen Aslan burçları

Aslanlar ve yükselen aslan burcu Aslan olanlar parayla ilgili konularınız ön planda olacak. Uzun zamandan beri kafa yorduğunuz ve emek verdiğiniz bir iş var ise bununla ilgili olumlu haberler alacaksınız. Elinize geçecek olan bir miktar para var yatırım niçin kullanmanız en iyi çözüm yolu. Ailenizle birlikte daha fazla zaman geçirmek için fırsat yaratmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlar tanımak hayatınıza renk getirecek ve sorunlarınızdan uzaklaşacaksınız.

Başak ve yükselen Başak burçları

Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar kendiniz için almak istediğiniz kararlar var. Kararlarınızı değiştirmeniz için yakın çevrenizden baskı görebilirsiniz. Ailenizle veya arkadaşlarınızdan bir kişi ile tartışma yaşayabilirsiniz. Kendinizi istediğiniz gibi ifade edemediğiniz zamanlar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden kendi içinize dönmeli ve hem karşı tarafa hemde kendinize zaman tanımaya özen göstermelisiniz.

Terazi ve yükselen Terazi burçları

Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar ikili ilişkiler gündeminizde olacak. Özellikle aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz üzüntüler ve hayal kırıklıkları üzerine düşünmek isteyeceksiniz. Sizi üzen konulara yoğunlaşarak kendi hatalarınızı da görmeye çalışacaksınız. İlişkiniz yok ise geçmişte size güzel duygular hissettiren bir kişi ile yeniden iletişime geçebilirsiniz. Mantığınızdan çok kalbinizin sesini dinlemek isteyeceksiniz. Dolunay sağlığınız ile ilgili konulara dikkat çekmek isteyebilir

Akrep ve yükselen Akrep burçları

Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar ileriye yönelik planlarınızda aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu durumun karşısında pes etmeyecek daha da hırs yapacaksınız. Maddi açıdan rahatlayabileceksiniz ve kendi işinizi büyütmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Ailenizin sizden sakladığı bir konu açığa çıkabilir. İletişiminizi daha da arttırarak olayların neden bu şekilde gerçekleştiğini anlamak isteyebilirsiniz. Yakın arkadaşınız ile aranızda sorun yaratan konuları çözeceksiniz.

Yay ve yükselen Yay burçları

Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar hayatınızda istediğiniz noktada olup olmadığınızı düşüneceksiniz. Kendinize yeni hedefler koyarak yeni bir kariyer planı oluşturabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan uzak kalmak size iyi gelecek. Stresinizi arttıran durumların ardından hem psikolojik hemde fiziksel olarak sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden rahat olduğunuz ve sizi mutlu eden insanları hayatınıza dahil edin.

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları

Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar uzun zamandan beri sizi ruhsal olarak rahatsız eden bir konunun üzerine yoğunlaşacaksınız. Duygusallığınız yüzünden doğru karar veremediğiniz günleri geride bırakacaksınız ve kendinize yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki insanlardan destek görebileceğiniz bir Dolunay sizinle olacak. İşinizde yeni oluşumlara gitmek istiyorsanız doğru bir zaman dilimi içerisindesiniz.

Kova ve yükselen Kova burçları

Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar çabalarınızın karşılığını alacağınız günler geldi. Bugüne kadar kendinizden ödün vererek uğraştınız her ne konu varsa bununla ilgili olumlu geri dönüşler alabileceksiniz. Maddi açıdan şanslı bir döneme adım atacağınız için faydalı bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde anlaşmazlıktan dolayı ortaya çıkan konuyu aydınlatacaksınız. Görmediğiniz arkadaşınızla da kısa süre içerisinde beraber olabileceksiniz.

Balık ve yükselen Balık burçları

Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar hayatınız için uzun uzun düşünüp almış olduğunuz kararları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden destek alacak ve kendinizi güvende hissedeceksiniz. Sınırlarınızı zorlayan bir kişi karşınıza çıkabilir. Kendi alanınıza saygı duyulması gerektiğini karşı tarafın anlayabileceği şekilde aktaracaksınız. Maddi açıdan zorlanmamak için tutarlı harcama yapmaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde ödenmesi gereken borçlarda zorluk yaşayabilirsiniz.