Mavi tik twitter hesapları abonelik ücreti kaç tl, kaç dolar olacak? Sosyal medya bu soruları konuşuyor. Mavi tikli twitter hesapları twitter'a para mı ödeyecek?

Twitter Mavi Tik Abonelik Ücreti bazı twitter kullanıcıları tarafından merak edilmeye başlandı. Twitter Mavi Tik Abonelik Ücreti 2022-2023.

Twitter'ı satın alan Elon Musk, kullanıcıların dikkatini çeken bir atak yaptı. Musk, teknoloji girişimcilerinin kullandığı mavi tiki ücretli olarak satmaya hazırlanıyor. Peki, Twitter mavi tik ne kadar? Twitter'da mavi tik ne kadara satılacak? İşte detaylar... Twitter'da mavi tik almanın fiyatı...

Twitter'ın yeni sahibi Elon Musk, platforma mavi tik özelliği getirmeye hazırlanıyor. Musk'ın yeni planının yayılmasının ardından birçok kullanıcı mavi tik ücretini araştırmaya başladı.

TWİTTER MAVİ TİK ÖZELLİĞİ ÜCRETLİ Mİ OLACAK?


Basındaki haberlere göre Musk, Twitter'daki mavi tik işaretini aylık 19,99 dolardan satmayı planlıyor.

Instagram Not Özelliği Gözükmüyor? Instagram Not Özelliği Kalktı Mı? Instagram Not Özelliği Gözükmüyor? Instagram Not Özelliği Kalktı Mı?

TWİTTER MAVİ TİK ÖZELLİĞİNİN FİYATI NE KADAR?

Twitter mavi tik özelliği, ücretli abonelikten yararlanan kullanıcıları kapsayacak. Güncel olarak Twitter Blue abonesi olanlar; düzenleme düğmesi, özel okuyucu modu, yer imleri ile diğer özellikleri için aylık 4,99 dolar ödeme yapıyor. Ancak gelen değişiklik ile paketin ücreti 19.99 dolar olacağı tahmin ediliyor.

Abonelik ücretinin 19,99 dolar olmasının yanı sıra mavi tikli kullanıcıların doksan gün süresi olacak. Bu sürenin sonunda Twitter Blue abonesi olmayanların mavi tiki geri alınacağı bazı haber sitelerinde yer almaya başladı.

DEMET AKALIN'DAN TEPKİ

Türk Pop sanatçılarından Demet Akalın bu iddialara tepki gösterdi.

twitter