1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. Acnelyse Krem Ne İşe Yarar, Acnelyse Krem 2021 Güncel Fiyatı Ne Kadar?

Acnelyse Krem Ne İşe Yarar, Acnelyse Krem 2021 Güncel Fiyatı Ne Kadar?

Son yıllarda ergenlik sivilceleri ile savaşmanın en iyi yollarından bir tanesi olan gösterilen Acnelyse krem uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen sivilce kremleri arasında yer alıyor. Eczaneden satın alabileceğiniz Acnelyse krem ne işe yarar, Acnelyse krem nasıl kullanılır gibi soruların yanıtları sizlerle…

Bu kem; cilt hücrelerini besleyerek yenilenmesine destek olur. Eczanelerde 20 gramlık tüplerde satılan bu krem, çok etkili bir sivilce ilacıdır. Kullanıldığı bölgede derinin üst tabakasını ve alt tabakasını uyararak yenilenmesini sağlayan bu ilaç, içerisinde A vitamini bulundurduğundan egzama sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Sedef hastalığı ve balık pulu tedavisinde aynı zamanda deri tabakasında kalınlaşması gibi cilt sorunlarının kurtarıcısı olan bu kremi uzmana danışarak kullanabilirsiniz. Cildinizin altında yerleşen yağ ve kir katmanının birleşiminden dolayı ortaya çıkan siyah noktaları ve içi iltihap dolu kabarcıklarla birlikte meydana gelen sivilcelerin tedavi edilmesinde en güçlü ürünler arasındadır.

Önemli; İlk uyguladığınızda cildinize geçici bir sıcaklık ve batma hissi verebilir. Cildiniz uygulamaya tepki gösterdiği durumlarda tedaviye ara vermelisiniz. Tedaviye başlanılan ilk hafta içerisinde iltihaplı sivilcelerinizde artış olması olağan bir durumdur.

acnelyse krem
sivilce için acnelyse krem

ACNELYSE KREM NASIL KULLANILIR?

Kremin sürüleceği bölgeyi güzelce dezenfekte edin.  Daha sonra leblebi tanesi kadar alıp güzelce bölgeye uygulayın. Baskı yapmadan uygulamanız oldukça önemlidir. Kremi sürdükten sonra asla güneş yada benzer ışıklar altında durmayın. Kullanımı 6 hafta olan bu krem, doktorunuzun tavsiyesi ile değişebilir. Etkisini görmeye başladığınızda asla tedaviyi yarıda kesmemeli 6 hafta düzenli şekilde kullanmalısınız.

ACNELYSE KREM 2021 FİYATI NEDİR?

Son derece etkili bir sivilce kremi olan kremİN fiyatı eczanelerde 66.19 TL olarak satılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap