Acun Ilıcalı Bedava Bilgisayar Başvuru Formu! “Haydi Şimdi” Kampanyası

Acun Ilıcalı Bedava Bilgisayar Başvuru Formu! “Haydi Şimdi” Kampanyası

Tv8 kanalının sahibi, survivor ve O Ses Türkiye gibi yarışmaları ülkemize kazandıran Acun Ilıcalı durumu kötü olan ailelerin çocuklarına destek amaçlı ücretsiz bilgisayar ve laptop dağıtmaya devam ediyor. Sizde durumunuz kötü ise ve çocuğunuzun online derslerine katılmasını bir an önce istiyorsanız gerekli olan başvuruyu yaparak bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Acun Ilıcalı tarafından başlatılan “Haydi Şimdi” kampanyası ile durumu olmayan aileler için onların çocuklarına ücretsiz bilgisayar, laptop ve tablet dağıtımı devam ediyor. Uzaktan eğitim alan öğrencilere ücretsiz bilgisayar, laptop ve tablet dağıtımının bir süre daha devam edeceği açıklandı.

Acun Ilıcalı’nın Düzenlediği “Haydi Şimdi” Kampanyası ile Ücretsiz Bilgisayar Dağıtımı;

Tv8 ekranlarında düzenlenen “Haydi Şimdi” kampanyası ile sizde çocuğunuz için ücretsiz bir bilgisayar, laptop ya da tablete sahip olabilirsiniz. Bir çok kişi şimdi bunun yolunu arıyor. SMS ile bağış yapmak isteyenler ise EĞİTİM yazıp 2686 numarasına mesaj atarak 10 Lira bağışta bulunabiliyor.

 • Yorumlar 8
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  • Mahsuni şahin29 Kasım 2020 13:03

   Maddi durumum yetersiz ebe ya giremiyorum laptop gönderirseniz sevinirim.

  • Zeynep1 Aralık 2020 23:54

   Maddi durumum iyi değil. 3 kişiyiz bir telefon var şürum u. Düşük. Şimdi yazdığında tabletten yazıyorum da tableti. 2017 de verdiler bu tabletin surumude. Dusuk dersten telefon ve tablet giriyoruz dersten çıkıp duruyor ablam da derse giremiyor laptop verirseniz daha iyi olur.

  • Serkan basri13 Aralık 2020 18:39

   Maddi durumum yok Eba ya göremiyorum laptop gönderirmisiniz lütfen

  • Feride15 Aralık 2020 01:22

   Zor durumdayız tablet gönderirmisiniz lütfen

  • Berke Doğan17 Aralık 2020 19:00

   Maddi durumum yetersiz ebaya zor gidiyorum tablet veya bilgisayar gönderirseniz memnun oluruz

  • Ferhat hüzün18 Aralık 2020 23:56

   Merhaba 6 kişiyiz maddi durumumuz yok babam çalışmıyor canlı derslere nasıl girilir bilmiyorum telefon tablet hiç birşeyimiz yok elinizden ne gelirse yardım edebilirmisiniz bir tane telefon var onu da 2016 alık zar zor çalışıyor

  • EFE BILAL24 Şubat 2021 20:35

   Derse giremiyom

  • EFE BILAL24 Şubat 2021 20:36

   derse giremiyom herkes giriyor ben giremiyom

BENZER İÇERİKLER