Acun Ilıcalı’nın Yeni Projesi Exxen Nedir, Exxen Tv Ne Zaman Açılacak ?

Acun Ilıcalı’nın Yeni Projesi Exxen Nedir, Exxen Tv Ne Zaman Açılacak ?

Yaptığı başarılı programlar ile her zaman adını öne çıkarmayı başaran Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Netflix’e rakip olacak büyük bir proje. Acun Ilıcalı, 2021 senesinde açılacak olan Exxen kanalı için ilk kez konuştu. Peki Exxen ne demek? Exxen ne zaman açılıyor?”

Uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve hayal kurduğu projesi olan Exxen kanalını açacağını sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Acun Ilıcalı en büyük korkusunun kanalın tutmaması olabileceğini duyurdu. Acun Ilıcalı Exxen hakkında ilk kez bu sözleri sarf etti:“Exxen benim hayallerimi hayata geçirebileceğim bir platform. Televizyonda istediklerimizi yapamıyoruz. Bunun sebebi reklam kuralları. Exxen başka bir dünya. Ülkemizde olmayan her şeyi dibine kadar yapabileceğiz. Süre sıkıntısı da yok. Çok iyi isimlerle anlaştık. Dünya markalarıyla mücadele edeceğiz. Büyük bir risk aldık, inşallah batmayız.” dedi.

Acun Ilıcalı Exxen Kanalı

EXXEN NE DEMEK? NE ANLAM İFADE EDİYOR?

Exxen, Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital yayıncı platform olarak kamuoyuna duyuruldu. Yeni platformun isim babası ise ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programının da adını koyan ve bir dönem jüri üyeliği görevini üstlenen Ali Taran oldu. Reklamcı Ali Taran’ın önerisiyle Exxen adını alan platformun isminin anlamı henüz bilinmiyor. Ancak magazin kulislerinde Exxen’de genellikle yarışma programlarının yer alacağı konuşuluyor. Aynı zamanda Exxen platformunda belgeseller de bulunacak.

EXXEN TV NE ZAMAN AÇILACAK?

Exxen’in duyurulmasından sonra gözler Exxen ne zaman faaliyete geçecek sorusunun cevabına çevrildi. Exxen’in başlama tarihi için herhangi bir kesinlik söz konusu değilken; platformun sahibi ‘yakında beraberiz’ açıklaması yaptı.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER