1. Ana Sayfa
  2. Eğitim
  3. Acun Medya Akademi Ücreti Ne Kadar? Acun Medya Akademi Eğitim Başvurusu

Acun Medya Akademi Ücreti Ne Kadar? Acun Medya Akademi Eğitim Başvurusu

Acun Medya Akademi

Acun Ilıcalı tarafından açıklaması yapılan ve Nişantaşı Üniversitesi’nde başlayacağı duyurulan Acun Medya Akademi Ücreti hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık…

Acun Medya Akademi birçok farklı dalda eğitim verirken başvuru şartları ve ücreti de merak edilmeye başlandı. Peki Acun Medya Akademi ücreti ne kadar? Acun Medya Akademi eğitim başvurusu nasıl yapılır nasıl kayıt yapılır?

acun medya akademi

Acun Medya Akademi’de hangi eğitimler verilecek?

Acun Medya Akademi’de hangi eğitimler verilecek hangi bölümler olacak gibi soruların yanıtı başvuru yapmak isteyen adaylar tarafından aranıyor. Acun Ilıcalı Survivor 2021 yarışmasında eğitimler hakkında yaptığı açıklamada, “Arkadaşlar, hayallerinizin peşinde koşmayı asla bırakmayın. Çok isteyin, çok çalışın, imkanları görün, değerlendirin, başarı kendiliğinden gelecektir ben öyle yaptım.” dedi. Gastronomi, TV, Google reklamcılığı gibi birçok farklı alanda eğitim vermeyi planlayan Acun Medya Akademi de aynı zamanda Master Şef’in şefleri de eğitimci olacak. Verilecek eğitimler şu şekilde;

Gastronomi:

Aşçılık eğitimi

Pastacılık

Ekmekçilik eğitimi

Prochef eğitimi

TV:

İleri televizyonculuk eğitimi

Diğer alanlarda verilecek eğitimler:

Google reklamcılığı eğitimi

Crm ile salesforce eğitimi

Sosyal medya reklamcılığı eğitimi

Dijital içerik ile yayıncılık eğitimi

Acun Medya Akademi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acun Medya Akademi eğitimleri Nişantaşı Üniversitesi ile ortak verilecek. Adaylar buradaki eğitimini tamamladıktan sonra Acun medya’da hem yurt içi hem de yurt dışı iş avantajlarından faydalanmak imkanı bulacak. Acun Medya Akademi eğitim başvurusu yapmak isteyenler https://acunmedyaakademi.com/ adresine tıklayarak başvuru formunu doldurabilir. Başvuru formunu doldururken eğitimi almak istediğimiz alanı da seçmeniz gerekiyor.

Acun Medya Akademi 2021 Ücreti Ne Kadar?

Acun Medya Akademi ücreti konusunda şu anda bir bilgi verilmedi. Başvuruyu tamamladıktan sonra adayların bu konuda bilgi alacağı tahmin ediliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap