Ahbap Derneği 100 Bin Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ahbap Derneği 100 Bin Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaç sahibi kişilere yardımda bulunmak, toplumda yardımlaşma bilincinin güçlenmesini sağlamak, iyi insan ve iyi toplum inşasına hizmet etmek, yeni işbirliği modelleri ve projelerle çağdaş ve sürdürülebilir yardımlaşma ve dayanışma ağları oluşturmak, yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamak amacı ile kurulmuş olan Ahbap Derneği 100 Öğrencinin eğitimine destek olmak amacıyla 100 Tablet dağıtacağını duyurdu! Peki AHBAP Derneği 100 Tablet başvuruları nasıl yapılır?

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı AHBAP Derneği sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruda 100 Tablet dağıtacağını açıkladı. AHBAP üzerinden alınan başvurular ile ilgili olarak dernek tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

100 Bin Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

AHBAP tablet başvuruları için şu adımları izlemeniz gerekmektedir.

http://ahbap.org/yardim adresindeki “eğitim” kategorisi altında yer alan başvuru sistemi üzerinden giriş yapınız.

AHBAP derneğinden konu ile ilgili yapılan paylaşımda başvuru aşamaları şu şekilde anlatılmıştır.

Site üzerinden yaptığınız başvurunuzun değerlendirilmesi için bazı bilgi ve belgelerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Belgenizin eksik olduğu durumlarda maalesef başvurunuzu değerlendirmeye alamıyoruz. Başvurunuz ile alakalı aşağıdaki konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

1-ahbap.org’a giriş yapınız
2-Profil kısmından Belge Yönetimi seçeneğine tıklayınız.
3-Açılan sayfadan başvurunuzu seçiniz
4-Başvurunuza ait eksik veya hatalı belgeleri yükleyiniz.

Detaylar için; https://ahbap.org/yardim-basvuru-belgeleri-alma-ve-yukleme

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER