Aldatmak 2.Bölüm 29 Eylül Perşembe günü ekranlara geliyor. Aldatmak son bölüm full izle ATV canlı izle 29 Eylül 2022

ATV ekranlarının yeni dizisi Aldatmak bugün 2. bölümü ile seyircilerinin karşısına çıkıyor.

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Aldatmak dizisinin 2.bölümü nereden izlenir?
Aldatmak dizisi konusu, Aldatmak dizisi tutar mı?, Aldatmak dizisi oyuncuları ve genel bilgiler haberimizin detaylarında sizlerle...

Aldatmak 2.Bölüm Full İzle

Aldatmak dizisi tuttu mu reyting skoru ne kadar? Aldatmak dizisi yeni bölümü ile 29 Eylül Perşembe günü ekranlara geliyor. ATV ekranlarının yeni dizisi Aldatmak son bölümünü ATV ekranlarından naklen izleyebilirsiniz. Aldatmak dizisinin son bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler google arama motorlarında araştırmalarını sıklaştırdı.

ALDATMAK DİZİSİNİN KONUSU NE?

Vahide Perçin'in Güzide Yenersoy karakteriyle izleyenlerin karşısına çıkacağı dizi, konusuyla rakiplerini geride bırakıyor.

Güzide, ailesine düşkün ancak yer yer mesafeli ve katı, bastığı yeri titreten, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir. Otuz yıldır Tarık'la evli olan, ailesine karşı hemen hiçbir konuda taviz vermeyen, doğru yolu kendisinin bildiğine inanan Güzide'nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Ailesi için yıllardır seve seve büyük fedakarlıklarda bulunduğu için ailesinin de hakimi olmayı kendisine hak görmektedir. Tüm bu katılığının arkasında ailesine ve çocuklarına karşı çok büyük bir sevgi beslemektedir. Ancak ailesi ve hayatıyla ilgili doğru bildiğini zannettiği tüm gerçekler, bir tesadüf sonucu ansızın yerle bir olacaktır.

Canım Annem 199.Bölüm Full İzle 1 Aralık 2022 Canım Annem 199.Bölüm Full İzle 1 Aralık 2022

Aldatmak Dizisi Oyuncuları

ATV ekranların da yayınlanan Aldatmak Dizisinde , Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel gibi isimler yer alıyor.

Aldatmak Dizisi 2. Bölüm Fragmanı