6 Ekim Perşembe günü saat 00:00'da ATV ekranlarında Aldatmak'ın üçüncü bölümü yayınlandı. Peki merak edilen Aldatmak dizisinin 3. bölümünde neler yaşandı?

Canım Annem 201.Bölüm Full İzle 5 Aralık 2022 Canım Annem 201.Bölüm Full İzle 5 Aralık 2022

Dizinin izleyicileri, aralarında Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu'nun da bulunduğu ünlü oyuncuların başrollerini paylaştığı Aldatmak'ın üçüncü bölümünü nasıl izleyeceğini öğrenmekle ilgileniyor. TIMS&B Productions'ın yapımcılığını üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sayaşar'ın üstlendiği "Aldatmak" dizisinin haftalık izleyici buluşması Perşembe akşamları gerçekleşiyor. Senaryosunu usta yazar Yıldız Tunç'un yazdığı dizinin final bölümü bazı soruları da beraberinde getirdi. Aldatmak dizisinin üçüncü bölümü için tek parça izleme ekranı, diziyi izleyememiş olanlar veya tekrar izlemek isteyenler için açıldı. Aldatmak dizisinin en son bölümünü net bir şekilde izleyebilmek için ATV resmi web sitesine gidebilirsiniz.

3526977_17d7eba76181b6cbeb3166ddbf5f3c3b_640x640

Aldatmak Son Bölüm Özet

Oylum'un tutuklu yargılanması sonucu Güzide'nin evine bir ateş daha düştü. Oylum'un masumiyetine dair tüm kanıtları ortadan kaldırmak için Tim'in ailesi ellerinden geleni yapacaktır. Çarpmanın ardından bir çıkış yolu arayan Ozan, Oltan'ın parasını kaybettiği gerçeğini örtbas etmek için türlü türlü açıklamalar yapar. Oltan, içinde bulunduğu çıkmazın farkındadır, ancak Ozan'ın aceleci hareketleri, orada mücadele ederken girdiği bataklıktan kaçmasını zorlaştıracaktır. Tarık, Yeşim'i cezbetmeyi başarırsa Güzide'yi zor bir karar vermeye zorlayacaktır. Hukuka inancı tam olan bir hakim olan Güzide, söz konusu aile olunca soğukkanlılığını koruyabilecek midir?

Yalı Çapkını 3. bölüm gündeme damgasını vurdu! Yalı Çapkını 3. bölümde neler olduğunu merak ediyorsanız bu içeriğimize mutlaka göz atmalısınız.

Aldatmak Dizisinin Konusu Nedir?

Yenersoy Ailesi'nin hayatı dışarıdan kusursuz gibi görünse de ideal gibi görünen hayatlarının arkasında gizli sırlar olduğu ortaya çıkar. Madalyonun diğer tarafında, bu sırlar tamamen yeni zorluklara, eski defterlerin ortaya çıkmasına ve beklenmedik atılımlara neden olur. Hayatını ailesini çok sever ve adar ama ailesindeki her birey Güzide'ye yalan söyler.

Güzide, Oylum'un ne pahasına olursa olsun peşinden koşma kararlılığından, Ozan'ın köşeyi dönme planlarından ya da en önemlisi otuz yıllık kocası Tarık'ın beş yıldır ikinci bir aileye sahip olmasından habersizdir. Tarık'ın eşi Güzide tesadüfen gerçeği öğrenince hayatı alt üst olur. Artık Güzide'nin gerçek olduğunu bildiği yalanlarla yüzleşmesi ve yıllardır taviz vermediği benliğine tutunarak bu zorlu savaşı kazanması gerekmektedir.