Alkole yeni zam geliyor. Eylül ayının ilk haftasında rakı ve şaraba 2 Eylül 2022 itibarıyla zam geleceğini açıklandı. Zam oranı % 15/20 aralığında olması bekleniyor.

Alkole Eylül Ayında Zam Geliyor

Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, rakı ve şaraba 2 Eylül itibarıyla zam geleceğini açıkladı. Aybaş açıklamasında, "Zam Mey Diego grubu Bayilere zam geçişi mesajı atıyor. Muhtemelen Bira çeşitlerinde de Eylül’ün ilk haftası zam geçişi olacak Beklenen Zam oranı % 15/20 aralığı umarım gelmez." dedi.

alkole-zam

Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, rakı ve şaraba 2 Eylül itibarıyla zam geleceğini açıkladı. Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, Mey Diego grubunda yer alan rakı ve şaraplara 2 Eylül itibarıyla zam geleceğini sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile duyurdu. Bira çeşitlerine de eylül ayının ilk haftasında zam geleceğini ifade eden Aybaş, beklenen zam oranını yüzde 15-20 olarak duyurdu. Tekel bayilere gelen uyarı mesajını Twitter hesabından paylaşan Aybaş, şu ifadelere yer verdi: "Zam Mey Diego grubu Bayilere zam geçişi mesajı atıyor.Muhtemelen Bira çeşitlerinde de Eylül’ün ilk haftası zam geçişi olacak Beklenen Zam oranı % 15/20 aralığı umarım gelmez."