Among Us’un Yeni Haritası The Airship 2021 Ne Zaman Çıkacak ?

Among Us’un Yeni Haritası The Airship 2021 Ne Zaman Çıkacak ?

Son yılların en çok oynanan ve en başarılı oyunlarından bir tanesi olan Among Us en yeni haritası olan 2021 senesinin beklenen güncellemesi “The Airship 2021” ı kullanıcıları için duyurdu. Peki Among Us The Game Awards haritası ne zaman çıkacak..?

Airship, bir çok oyun çılgının merak ettiği gibi oyuncuların başarması gereken yeni ve zorlu görevleri içeriyor. Oyuncuların geminin farklı alanlarına erişmek için kullanmaları gereken merdivenler ve asansörler de dahil olmak üzere önceki haritalardan çok daha ayrıntılı. Yeni harita aynı zamanda oyunculara bir toplantıdan sonra birden fazla doğma noktası sunacak. Böylece gruplaşmadan kaçınmaları ve herhangi bir sahtekar tarafından kolayca seçilmekten kaçınmaları sağlanacak.

İlk olarak geçen ay Among Us Resmi Twitter hesabı tarafından yayınlanan harita, koronavirüs salgını sırasında viral bir sansasyon haline gelmeden iki yıl önce, oyunun sessiz Haziran 2018 sürümünden bu yana sahip olduğu mevcut haritalardan daha fazla renk ve ayrıntı içeriyor.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER