Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko maçı bugün ekranlara geliyor. Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko maçını bedava izleme linki.

Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko karşı karşıya geliyor. Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko maçının kazananı merak edilmeye başlandı. Zorlu karşılaşma bugün saat 20:30'da sizlerle olacak.

Anadolu Efes Fenerbahçe Beko Maçını Canlı İzle

Karşılaşmaya 8-2'lik seri ile başlayan takımımız hemen iyi bir başlangıç ​​yaptı. İlk çeyreğin yarısı oynanırken, Ergin Ataman'ın kadrosu şimdiden 10'a (16-6) önde gitti.

Fenerbahçe farkı beşe indirmeyi başarsa da (20-25), Efes ilk yarıyı 17-1'lik baskın bir seriyle tamamladı ve ilk 20 dakikanın ardından üstünlüğü sağladı (42-23).

Üçüncü çeyrek ana tabloyu değiştirmedi ve Fenerbahçe son 10 dakikaya 18 (36-54) geride girdi.

Dimitris Itoudis'in takımı geri dönmeye çalıştı ve hatta iki dakika kala farkı yediye (57-64) kadar indirdi, maçın sonunu daha sağlam oynayan Efes, yılın ilk kupasını Ergin Ataman'ın adamları aldı.

Carsen Edwards, Tonye Jekiri, Devin Booker ve Nemanja Bjelica Fenerbahçe kadrosunda yer almayan maçta Achille Polonara, Elijah Bryant, Tibor Pleiss ve Bryant Dunston da Efes'in yabancı oyuncu limiti nedeniyle forma giyemedi. Shane Larkin bileğindeki ameliyattan sonra hala rehabilitasyonda.

Ergin Ataman, maçın büyük bölümünde ilk beşe çok güvendi. Dördüncü çeyreğin başlamasından önce, hiçbiri ilk beşte yer almayan Efes'in tüm Türk oyuncuları, o sırada Metecan Birsen'in Fenerbahçe'de oynadığı dakika kadar oynamıştı.

BASKET İZLE! Anadolu Efes - Barcelona Canlı izle BASKET İZLE! Anadolu Efes - Barcelona Canlı izle

Efes'in ilk beşinde her oyuncu en az 34 dakika oynadı. İlk üç çeyrek boyunca, Scottie Wilbekin Fenerbahçe adına sadece bir şut atmıştı ve tek üçlüklüğü kaçırmıştı.