1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Android İçin Geliştirilmiş 2020’nin En İyi 10 Ses Kayıt Uygulaması

Android İçin Geliştirilmiş 2020’nin En İyi 10 Ses Kayıt Uygulaması

Android telefonlarda genellikle yerleşik bir ses kaydedici bulunur. Ancak, entegre ses kayıt cihazlarının bazı temel özellikleri yoktur ve bazıları sadece aramaları kaydetmekle sınırlıdır. Bu yazıda, 2020 Android için en iyi ses kaydedici uygulamalarından bazılarını paylaşacağız .

Google Play Store’da doğru olanı seçmeyi zorlaştıran birçok Android ses kaydedici uygulaması olduğunu belirtmek gerekir. Bu yüzden, burada sadece Android için uyumlu oy alan en iyi ses kaydedici uygulamalarını listeledik.

1. Easy Voice Recorder

Şu anda Google Play Store’da bulunan en iyi ve en beğenilen ses kaydedici uygulaması. Uygulama şu anda binlerce kullanıcı tarafından arka planda ses kaydetmek için kullanılıyor. Easy Voice kaydediciyle ilgili ilginç olan şey, ekran kapalıyken bile ses kaydı yapabilmesidir. Dosya uyumluluğu hakkında konuşursak, Easy Voice kaydedici WAV, AMR, PCM, vb.Gibi çok çeşitli ses formatlarını destekler.

2. Voice Recorder

Easy Voice Recorder ile karşılaştırıldığında, bu uygulama daha fazla özellik sunar. Uygulama hakkındaki her şey, ses kayıt kalitesinden hassasiyete kadar üstündür. Uygulama, ses kaydetmenin yanı sıra, kayıtları kesebilir, kırpabilir, birleştirebilir, vb.  birçok ses düzenleme özelliği sunar.

3. Parrot

Bu, listedeki en benzersiz Android ses kaydedici uygulamalarından biridir. Kullanıcıların kayıt için hoparlör, mikrofon veya Bluetooth mikrofonu kullanmalarını sağlar. Sadece bu değil, Parrot da Android aşınmasını destekliyor. Bunun dışında, Parrot kullanıcılara ses kayıtlarından yankı, yankı gürültüsü çıkarmak için araçlar sağlar. Parrot’un kayıt sonrası araçları arasında ses seviyesi artırma, bas kuvvetlendirme, önceden ayarlanmış yankı vb.

4. Rewind

Not kaydetmek için bir Android uygulaması arıyorsanız, Rewind sizin için en iyi seçim olabilir.  Uygulama temel olarak arka planda çalışır ve duyduğu her şeyi kaydeder.

5. Voice Memos

Uygulamanın adından da anlaşılacağı gibi, Sesli Notlar notları kaydetmek için tasarlanmış bir Android uygulamasıdır. Uygulama çoğunlukla öğrenciler tarafından uzun dersleri kaydetmek için kullanılır. Uygulamayı ayrıca röportajları veya toplantı oturumlarını vb. Kaydetmek için de kullanabilirsiniz. Voice Memos ile ilgili en iyi şey, kullanıcıların kayıt sırasında etiket eklemesine izin vermesidir. Etiketi, zaman damgasını kayıttan sonra erişmeyi kolaylaştıran bir renk koduyla işaretler.

6. Samsung Voice Recorder

Size kolay ve harika bir kayıt deneyimi sağlamak için tasarlanmış listedeki bir başka en iyi ses kaydedici uygulaması. Uygulama yüksek kalitede ses kaydı yapacak kadar yeteneklidir. Ancak, olumsuz, uygulama sadece Samsung akıllı telefonlarda çalışır.

7. Smart Recorder

Android akıllı telefonunuz için kullanımı kolay bir ses kaydedici uygulaması arıyorsanız, Smart Recorder’ı denemeniz gerekir. Bil bakalım ne oldu? Smart Recorder, yüksek kaliteli ve uzun süreli ses kayıtları için kullanabileceğiniz en iyi Android uygulamalarından biridir. Akıllı Kayıt Cihazı ayrıca canlı ses spektrum analizörü, dalga / PCM kodlaması vb.

8. Hi-Q MP3 Voice Recorder

Uygulama, kullanıcılara ses kalitesini özelleştirmek için kullanılabilecek birçok gelişmiş özellik sunar. Sadece bu değil, Hi-Q MP3 Ses Kaydedici de kayıtları Dropbox ve Google Drive gibi bulut hizmetlerine yükleyebildi. Yani, Hi-Q MP3 Ses Kaydedici, 2020’de Android için başka bir en iyi ses kayıt uygulamasıdır.

9. Call Recorder

Temelde, Google Play Store’da bulunan Android için akıllı bir ses kaydedici ve arayan kimliği uygulamasıdır. Ancak, uygulama yerel sesi kaydetmek için de kullanılabilir. Call Recorder ile ilgili en iyi şey, sesinizi AMR, WAV, AAC, MP3, vb.Gibi birden fazla ses formatında kaydedebilmesidir.

10. Automatic Call Recorder

Automatic Call Recorder ile sesli notları kolayca kaydedebilirsiniz. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda kullanıcıların sosyal ve anlık mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla ses kayıtlarını düzenlemesine, silmesine, yedeklemesine ve paylaşmasına da izin veriyor. Uygulama, Android kullanıcıları arasında oldukça popüler ve arama kaydı için kullanılıyor.

Yani, şu anda kullanabileceğiniz en iyi 10 Android ses kaydedici uygulaması. Bunun gibi başka uygulamalar biliyorsanız, aşağıdaki yorum kutusunda bize bildirin. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşın.

Yorum Yap

Yorum Yap