Andropoz Nerede Çekildi? Andropoz dizisi 2.sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak? Andropoz dizisi full izle

Andropoz Nerede Çekildi? Andropoz dizisi 2.sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak? Andropoz dizisi full izle

Bugün 8 Ekim, Engin Günaydın'ın kara komedi dizisi "Andropoz"un Netflix'te resmi olarak yayınlandı. 

Andropoz Nerede Çekildi?

Dizinin ana karakterini Engin Günaydın canlandırsa da ona Derya Karadaş ve Gülçin Santırcıoğlu katılıyor. Dizinin yönetmeni Taylan kardeşler ve sadece altı bölüm var. Çekimlerin yapıldığı yer Marmaris. Senaryosunu da Engin Günaydın'ın yazdığı Andropoz'da büyük oyuncuya mizahın ustalarından Derya Karadaş eşlik ediyor. Bu iki oyuncunun oynadıkları tüm yapımlardaki başarılı performanslarını bir araya getiren dizi merakla bekleniyordu.

Disney Plus'ta Recep İvedik 7 Ne Zaman Yayınlanacak? Disney Plus'ta Recep İvedik 7 Ne Zaman Yayınlanacak?

Geçtiğimiz yaz Marmaris'te çekilen kara komedi dizisi basında da merak konusu oldu. Depresyonda olan orta yaşlı bir adam olan Yusuf'un mücadelesi televizyon dizisine konu olmaktadır. Yusuf ailesiyle birlikte Marmaris'te sade bir hayat yaşamaktadır. Netflix'te yayınlanan dizinin konusu izleyiciyi kendine çekiyor.

Türkiye Amazon Prime Videoları'nda yayınlanan filmler dikkatinizi çekiyor mu? Tam olarak beğenilerinize hitap edecek bir haber hazırladık.

Engin Günaydın Tamer Karadağlı ile İlgili Açıklama Yaptı

Engin Günaydın, Tamer Karadağlı’nın karakterine ve performansına hayranlığını dile getirdi. Önemli olanın oyunculuğunun ve oyunculuk başarısının olduğunu belirten Günaydın, her şeyden memnun olduğunu söyledi.

2. Sezon Çekilecek mi?

2. Sezon Çekilecek mi? bu sorunun yanıtı henüz netlik kazanmadı.