Bugün 8 Ekim, Engin Günaydın'ın kara komedi dizisi "Andropoz"un Netflix'te resmi olarak yayınlandı. Andropoz yeni bölüm full izle detaylar...

Engin Günaydın, Tamer Karadağlı ve Derya Karadaş'ın yer aldığı "Andropoz" dizisinin izleyicilerinden gelen ilk tepkiler şimdiden çok olumlu. Engin Günaydın'ın yazdığı ve rol aldığı yeni dizi Andropoz'un gösterimleri şimdiden başladı. Yusuf'un orta yaşlı hüznüyle, kendisinden başlayarak tüm hayatını dönüştürmek için savaşmasını konu alıyor. Yusuf ve ailesi Marmaris'te sade bir yaşam sürmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Tamer Karadağlı ve Derya Karadaş'ın yanı sıra Yuliia Sobol, Doğa Zeynep Doğuşlu, Gülçin Santırcıoğlu, Şebnem Hassanisoughi, Ergin Torun, ve Melissa & Merih Dilber gibi isimler de yer alıyor.

Andropoz Dizisinin Konusu Nedir?

50'li yaşlarının başında, evli ve iki çocuk babası olan Marmaris'te tuhafiyeci Yusuf'un fiziğinin yaşlanmasına takıntısı vardır. Hem yaşam tarzını hem de görünüşünü değiştirmek ister. En büyük dileği Meryem'le düğünlerinden beri paylaştığı evden deniz kenarındaki bir eve taşınmaktır. Hikaye, Yusuf'un bu evi satın almak için verdiği mücadeleye ve kız kardeşi ve eniştesiyle olan ilişkilerine odaklanırken, Yusuf'un almak istediği evin sahibi Mahmut Timuçin'in varlıklı yaşamının karanlık unsurlarına da nefis bir şekilde değiniyor.

man-on-pause-izle

Canım Annem 199.Bölüm Full İzle 1 Aralık 2022 Canım Annem 199.Bölüm Full İzle 1 Aralık 2022

Andropoz Nerede Çekildi?

Dizinin ana karakterini Engin Günaydın canlandırsa da ona Derya Karadaş ve Gülçin Santırcıoğlu katılıyor. Dizinin yönetmeni Taylan kardeşler ve sadece altı bölüm var. Çekimlerin yapıldığı yer Marmaris. Senaryosunu da Engin Günaydın'ın yazdığı Andropoz'da büyük oyuncuya mizahın ustalarından Derya Karadaş eşlik ediyor. Bu iki oyuncunun oynadıkları tüm yapımlardaki başarılı performanslarını bir araya getiren dizi merakla bekleniyordu.

Geçtiğimiz yaz Marmaris'te çekilen kara komedi dizisi basında da merak konusu oldu. Depresyonda olan orta yaşlı bir adam olan Yusuf'un mücadelesi televizyon dizisine konu olmaktadır. Yusuf ailesiyle birlikte Marmaris'te sade bir hayat yaşamaktadır. Netflix'te yayınlanan dizinin konusu izleyiciyi kendine çekiyor.

Türkiye Amazon Prime Videoları'nda yayınlanan filmler dikkatinizi çekiyor mu? Tam olarak beğenilerinize hitap edecek bir haber hazırladık. Türkiye Amazon Prime Video Ekim 2022 Takvimi

Engin Günaydın Tamer Karadağlı ile İlgili Açıklama Yaptı

Engin Günaydın, Tamer Karadağlı’nın karakterine ve performansına hayranlığını dile getirdi. Önemli olanın oyunculuğunun ve oyunculuk başarısının olduğunu belirten Günaydın, her şeyden memnun olduğunu söyledi.