Apple iPhone 15 ultra: Fiyatı Sızdırıldı! Fiyatı Duyanlar Kulaklarına İnanamıyor. Apple iPhone 15 ultra güncel 2023 fiyatları merak ediliyor.

Apple, birkaç ay önce iPhone 14 serisini piyasaya sürdü. iPhone 15 ile ilgili olarak lansmanından sadece birkaç ay sonra tartışmalar başladı.

iPhone 15 serisi ile ilgili birçok sızıntı raporu geliyor. Sızıntılara inanılacak olursa, iPhone 15 serisinde birçok yükseltme türü görülecektir. Son sızıntılardan iPhone 15 serisinin fiyatı, mevcut iPhone 14 Serisinden daha yüksek olacak. Bunun dışında Samsung Galaxy Z Fold 5 de piyasada heyecanı artırmış durumda. Bu mobil insanlar uzun zamandır bekliyorlar. Şimdi özellikleri lansmandan önce bile sızdırıldı. Ayrıntılı olarak bilelim.

iPhone 15 Serisi Fiyatı
iPhone 15 serisi ile ilgili olmayan sızıntılar gündeme geldi. Son sızıntıya göre iPhone 15'in başlangıç ​​fiyatı 1299 dolara kadar çıkabiliyor ki bu da mevcut iPhone 14'ten 200 dolar daha fazla. Bu basitçe iPhone 15 serisinin fiyatının mevcut iPhone 14 serisinden daha yüksek olacağı anlamına geliyor. . Bununla birlikte, şimdiye kadar iPhone fiyatındaki en yüksek tek nesil sıçrama olacak. Bunun dışında bir muhbir de iPhone 15 Ultra'nın malzeme listesini paylaştı. Bunda Pro Max Ultra'nın yeni ismi gösterildi. Yaklaşan iPhone 15 serisinin fiyatının mevcut iPhone 14 serisinden 100 dolar daha fazla olacağı Bill'den bildirildi.

4K 16 inç OLED Ekrana Sahip Acer Swift Edge Dünyanın En Hafif Bilgisayarı Piyasaya Çıktı 4K 16 inç OLED Ekrana Sahip Acer Swift Edge Dünyanın En Hafif Bilgisayarı Piyasaya Çıktı

Samsung Galaxy Z Fold 5'in Özellikleri
Samsung Galaxy Z Fold 5 ile ilgili birçok sızıntı raporu ortaya çıktı. Bir önceki versiyonu çok beğenilmişti. Böyle bir durumda, gelecek sürüm çok tartışılır. Gelen bilgilere göre Samsung Galaxy Z Fold 5 telefon, 2023 yılının Haziran ayında piyasaya sürülebilir. Her ne kadar şirket lansman tarihini doğrulamadı. Sızıntılara inanılacak olursa Samsung Galaxy Z Fold 5 akıllı telefonda S Pen yuvası verilebiliyor. Bunun dışında bu katlanabilir telefon bir önceki modele göre daha ince ve daha hafif de olabiliyor. Geliştirilmiş kamera içinde verilebilir. Habere göre Samsung Galaxy Z Fold 5 telefonda 200MP kamera verilebiliyor.