Arka Sokaklar Hülya 637.bölümde oyuncu kadrosuna girmeyi başardı. Arka Sokaklar Hülya instagram hesabı, Arka Sokaklar Hülya gerçek adı ne?

Arka Sokaklar bu hafta 637. bölümü ile ekranlara geliyor. Şevket Çoruh'un ayrılmasıyla büyük hayal kırıklığı yaşayan seyirciye yeni bir müjde geldi.

Arka Sokaklar Yeni Oyuncuları İle Gündemde

Arka Sokaklar bu hafta yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında sizlerle olacak. Arka Sokaklar 637. bölümünde 3 yeni oyuncusu ile bir araya gelecek. Arka Sokaklar son bölümünde neler yaşanacak. Arka Sokaklar Cuma günü saat 20:00'da Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Yeni Oyuncular Kim?

Arka Sokaklar dizisinden kadroya ilişkin haber dizi fanatiklerini heyecanlandırdı. Peki, Arka Sokaklar dizisine kim katılıyor, yeni oyuncular kimler? Fenomen dizinin cuma günü yayınlanacak olan 637.bölümüne; Yılmaz Tüzün Başkomiser Kadri Keser, Ebru Destan Hülya, Mustafa Kazar ise Hasan karakteriyle dahil oluyor.

Milyoner Şehriban Kahraman kimdir Instagram Hesabı Milyoner Şehriban Kahraman kimdir Instagram Hesabı

Hülya diziye 637.bölümde katılacak. Hülya Rıza Babanın ekibinin işlerini zorlaştıran bir karakter olacak.

Ebru Destan Kim?
Ebru Destan 24 Eylül 1977 İzmir doğumludur. Manken olarak iş hayatına başlayan güzel oyuncu mankenliğin ardından Şarkıcılık kariyerine adım atmıştır. Sözümü Yemedim, 3 Vakte Kadar gibi şarkıların mimarı olan Ebru Destan 2017 yılında yayımlanan Cennetin Gözyaşları dizisiyle birlikte sahnelere tekrardan adım atmıştır. Survivor 2011 kadrosunda yer alan Ebru Destan, Yahşi Cazibe, Hayat Bilgisi, Aliye gibi dizilerde rol almıştır.

Ebru Destan Instagram Hesabı