Arka Sokaklar Başkomiser Yılmaz Tüzün Kimdir? Arka Sokaklar 637. bölümde yeni oyuncular dahil oldu. Yeni katılan oyuncular kim kaç yaşında?

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve izlenme rekorları kıran Arka Sokaklar dizisine yeni oyuncular dahil oldu. 

Arka Sokaklar Kadrosu Güçleniyor.

2006 yılında başlayan ve halen Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Arka Sokaklar dizisine yeni başkomiser geldi.
Son olarak Arka Sokaklar dizisinden ayrılan Mesut (Şevket Çoruh) ile izleyicilere büyük sürpriz olmuştu.

Tarkan 'Son Durak' Şarkı Sözleri (Dİnle & İndir) Tarkan 'Son Durak' Şarkı Sözleri (Dİnle & İndir)

Arka Sokaklar Başkomiser Kadri Kimdir?
Arka Sokaklar dizisine 637.bölüm ile katılacak Başkomiser Kadri karakterini Yılmaz Tüzün canlandıracak. Rıza Babanın ekibine katılacak olan Kadri Keser ekip tarafından pek de hoş karşılanmayacak. Engin Başkomiser ekibe yeni birinin katılmasına pek hoş gözle bakmamaktadır. Mesut Komiserin de ekipten ayrılmasıyla yeni ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyan ekibe Yılmaz Tüzün katılacak.

p

Yılmaz Tüzün Kim?
Arka Sokaklar dizisinde Başkomiser Kadri Keser karakterine hayat verecek Yılmaz Tüzün 6 Kasım 1967 doğumludur. 1988 yılında Ege Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulundan mezun olduktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünde eğitim almıştır. Mezun olduktan sonra Bornova Belediyesinde oyunculuk ve yönetmenlik yapmıştır. Deli Yürek dizisiyle popüler bir kimliğe ulaşan Yılmaz Tüzün Reyting Hamdi, Baş Belası, Keçiboynuzu, Namus gibi yapımlarda rol almıştır.