1. Ana Sayfa
  2. Sözler
  3. Arkadaşa Doğum Günü Mesajları; Duygusal, Komik ve Daha Onlarcası!

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları; Duygusal, Komik ve Daha Onlarcası!

En sevdiğiniz arkadaşınıza, kan kardeşinize, can dostunuza doğum gününe özel bir mesaj yollamak ister misiniz. Bu yazımız da sizler için en yakın arkadaşa gönderilebilecek duygusal içerikli doğum günü mesajlarını, arkadaşınızın bir an olsun yüzünü güldürebilecek komik doğum günü mesajlarını hazırladık.

Arkadaşlarımızın en özel ve anlamlı günlerinden bir tanesi olan doğum günlerinde onları her zaman hatırladığımızı ve sevdiğimiz göstermek için doğum günlerine özel mesajlar ve sözler gönderebiliriz. Doğum günlerinde sevdiği arkadaşlarının yanında olamayanlar için en anlamlı ve duygu yüklü doğum günü mesajlarını bu yazımız da sunuyoruz. İşte 2020 senesine ait olan ve arkadaşa gönderilebilecek olan doğum günü mesajlarımız sizlerle.

arkadaşa doğum günü mesajları

Arkadaşa Gönderilebilecek Doğum Günü Mesajları;

“Bu özel günde, umarım bundan sonraki her an, arkadaşlığımız benim için olduğu kadar senin için de harika olur. Mutlu Yıllara arkadaşım”

“İyi arkadaşıma – çılgın gecelerin, eğlenceli alışverişlerin ve ciğerlerimiz acıyana kadar birlikte gülmenin geçtiği bir yıla sevgiler. Sen benim en iyi dostumsun. İyi ki doğdun.”

“Kaç yaşındasın!?… Bu çılgınlık. Ama yine de arkadaşım olmana sevindim, çünkü artık gri saçları birlikte sayabiliriz. Mutlu Yıllar arkadaşım”

arkadasa dogum gunu mesajlari

“Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…”

“İnsanın hayata tutunması için geçerli sebepleri olması gerekir. Sen benim en büyük sebebimsin. Kardeşten yakın insan. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.”

“İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.”

arkadasa dogum gunu mesajlari2

“Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.”

“Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar Arkadaşım.”

“Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım…”

arkadaşa doğum günü mesajı

“Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.”

arkadaşa duygusal doğum günü mesajı

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. admin_avatar

    Çok güzel mesajlar hepsi pek guzel

  2. admin_avatar

    Çok güzel.ya bayıldım.resmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir