Kanal D’nin, yeni yayın döneminde hafta içi her gün ekrana gelecek olan, yapımını Focus Film’in üstlendiği yeni günlük dizisi Aşk ve Umut yakında Kanal D'de başlıyor!

dizi çekşmleri

Aşk ve Umut oyuncuları

Hakan Dinçkol (Kuzey)

Mine Çayıroğlu (Firdevs)

Arda Esen (Bülent)

Zafer Demircan (Feraye)

Cemre Kurum (Elif), Gamze İğdiroğlu (Handan), Eda Elif Başlamışlı (Zeynep), Furkan Okumuş (Ege), Zeynep Melis Girşen (Melis), Serap Önder (Naciye), Özgür Tanık (Gönül),Eren Çalı (Yiğit), Aleyna Çalışır (Melodi), Oğuzhan Karbi (Arda), Aykut Ünal (Suat), Burcu Almeman (Mürvet), Duygu Keser (Yıldız)

Dizinin yönetmenliğini Gürsel Ateş ve Reyhan Usta yapıyor. 1 . Bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk ve Umut 1. Bölüm Fragmanı

Aşk ve Umut 1. Bölüm Full HD İzle linkini sayfamızdan da paylaşacağız. 

Merakla beklenen Kanal D'de yayınlanacak olan Aşk ve Umut dizisinin fragmanı izleyicileriyle buluştu. Dizinin yayın tarihi ile ilgili henüz net bir tarih belirtilmedi. Ancak Fragman'da dizinin çok yakında yayına geçeceği belirtilirken 2 hafta içerisinde dizinin başlaması bekleniyor.

Aşk ve Umut Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Fragmanı 5 Eylül tarihinde yayınlanmış olan Aşk Ve Umut dizisi, hafta içi her gün izleyicileri ile buluşacak. Dizinin başlangıç tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Fakat dizinin yayın tarihinin ilerleyen günlerde kesinleşeceği tahmin ediliyor.