Aşk Yakar 45. Bölüm İzle Hint Dizisi 31 Mart Perşembe günü ekranlara geliyor. yeni bölümü merakla bekleniyor. Aşk Yakar yeni bölümünde neler yaşanacak?

Aşk Yakar 45. Bölüm izle

Aşk Yakar 28 Mart fragmanı yayınlandı. Aşk Yakar 28 Mart 2022 fragmanı ile tanıtıma çıktı. Aşk Yakar'ın yeni bölümü meraklı gözlerle bekleniyor.

Aşk Yakar Hint Dizisi Kanal 7'de

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren Zindagi ki Mehek, ‘Aşk Yakar’ adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Mehek ve Shaurya’nın sürprizlere gebe olan aşkı, Aşk Yakar ile izleyenlere heyecan dolu saatler yaşatıyor. Bir tarafta güzeller güzeli ve yetenekli Mehek, diğer tarafta yakışıklılığıyla dikkat çeken Shaurya… Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi? Künye: Tür: Romantik, Dram Yönetmen: Ketaki Walawalkar Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra Yapım: 2016-2018 Ülke: Hindistan

Aşk Yakar 45. Bölüm Fragmanı izle