1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Aygün Aydın Kimdir? Aygün Aydın İfşa Mesajları!

Aygün Aydın Kimdir? Aygün Aydın İfşa Mesajları!

İlk olarak hayatımıza ”Bu Tarz Benim” adlı moda yarışması ile giren Aygün Aydın çeşitli dizilerde de karşımıza çıkmıştı. 2 ay önce ilişki yaşadığı Hakan Sabancı ile ilgili Instagram hesabı üzerinden yaptığı çarpıcı iddiaları ile gündeme oturdu. Hakan Sabancı’nın mesajlarının ekran görüntüsünü alarak sosyal medyada paylaşan Aygün Aydın açıklamaları ile dikkat çekti. İlişkisi kötü giden Aygün Aydın geçtiğimiz günlerde Sabancı ile olan mesajlarını ve onun beğendiği kızları ifşa etti. Peki, Aygün Aydın kimdir? Aygün Aydın’ın açıklama yaptığı olay nedir ?

Aygün Aydın son dönemde Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişki sonrası yaptığı paylaşımları ile gündemde. Sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin çok sayıda paylaşımda bulunarak dikkat çeken açıklamalar yaptı. Aydın, Sabancı’ya ait olduğu iddia edilen mesajları ve ifşaları kendi hesabı üzerinden yayınlandı.

aygul aydin hakan sabancioglu

AYGÜN AYDIN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Aygün Aydın 1995 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı bölümünde okudu. Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli’nin “Şeker” klibinde oynamıştır. Ancak daha çok ” Bu Tarz Benim ” adlı moda programı ile tanındı.

Oyunculuk ve müzik eğitimi almıştır. Son olarak Bay Yanlış dizisinde Şebnem karakteriyle ekranlara gelmişti.

Aygün Hanım Instagram hesabını kullanan Aygün Aydın’ın 178 bin takipçisi bulunuyor. Bu olaylardan sonra takipçi sayısıda artması bekleniyor.

INSTAGRAM’DAN AÇIKLADI

Aygün’ün Instagram hesabından yaptığı açıklamaların bir bölümü şöyle “Sizin benimle derdiniz ne? 3 gündür olayları çarpıtmaya, beni linçlemeye doymadınız. İyi ki Hakan’la konuştum. Ne kadar çok kişinin yarasına dokunmuşum. Beni Merve Boluğur gibi deli göstermeye çalıştılar. Hakan’la ilk görüşmeye başladığımdan herkesten çok saklamaya çalıştım bu durumu. Aramızda başka bir muhabbet vardı. Hakan hakkında konuşmadığım için şizofren olduğumu söylediler, sustum.”

Yorum Yap

Yorum Yap