1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. Azelderm Krem Ne İşe Yarar, Azelderm Krem Kullanıcı Yorumları..!

Azelderm Krem Ne İşe Yarar, Azelderm Krem Kullanıcı Yorumları..!

Genel olarak yanak, alın veya çene kısımlarında oluşan sivilce (akne), bunların dışında gül hastalığı, istenmeyen siyah noktalar gibi rahatsız edici sorunlar için kullanılan Azelderm Krem hakkında merak ettiklerinizi bu yazımız da sizler için hazırladık.

Cilt uzmanlarının sivilce ile başı belada olanlar için tavsiye ettiği bu krem, çok kısa bir süre içerisinde hem sivilceleri geçiriyor hem de lekelerinin görünümünü azaltıyor.  İlk uygulandığında sivilceleri kurutarak yok eden bu krem, düzenli uygulamada etkili sonuçlar göstermektedir. Kullanan birçok kişinin memnun kaldığı Azelderm krem özellikle ergenlik döneminde görülen sivilcelerin geçmesinde büyük rol oynar. En az 15 gün kullanılması gereken Azelderm krem, iltihaplı sivilceleri yok etmedeki etkisi kanıtlanmış bir kremdir.

İLİŞKİLİ HABER; Fito kremin cilde faydaları Nelerdir ?

Fito Krem Ne İşe Yarar, Fito Kremin Faydaları Nelerdir?

Ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlayan bu kremi çukurlarınız için de kullanabilirsiniz. Azelderm krem sadece sivilce izlerini değil bilinen pek çok yara, yanık, çizilme ameliyat izleri ve dikiş izlerini yok etmektedir.

azelderm krem

AZELDERM KREM NASIL KULLANILIR?

Azelderm kremi uygulamadan önce mutlaka bölgeyi suyla temizleyip dezenfekte etmelisiniz. Daha sonra kağıt havlu ile kurutup fındık büyüklüğünde uygulayın. Daha sonra çok fazla baskı yapmadan masaj yapabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa sürmeniz yeterlidir.

AZELDERM KREM YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

Birçok kremde olduğu gibi Azelderm kremin de yan etkileri bulunmaktadır. Aşırı kullanımda farklı yan etkiler gösterebilir. Bunların başında kızarıklık ve kaşında geliyor. Eğer şiddetli şekilde kaşıntı varsa ve diğer yan etkilerde bazılarını görürseniz hemen kremi kullanmayı bırakmalı ve doktorunuza danışmalısınız.

AZELDERM KREM 2021 GÜNCEL FİYATI NEDİR?

Azelderm fiyat, 2021 21 Şubat tarihinde %19.86 zamlanarak 79.44 TL olmuştur. 30 gr Azelderm fiyatı 79.44 Liradı.

Yorum Yap

Yorum Yap