Baba Vanga 2021 Kehanetleri; Tsunami Uyarısı, Dünyanın Sonu ve 2021’de Kanser Tedavisi

Baba Vanga 2021 Kehanetleri; Tsunami Uyarısı, Dünyanın Sonu ve 2021’de Kanser Tedavisi

Dünya’da milyonlarca kişi tarafından tanınan ve adı duyulduğunda bile tedirgin eden isimlerinden olan Baba Vanga’nın bundan önce ki çoğu kehaneti ürkütücü boyutlarda gerçeğe dönüşmüştür. Bu yazımız da ise Baba Vanga’nın 2021 yılı sonrası kehanetlerini sizler için bir araya getirdik.

BABA VANGA, birçok kişi tarafından Nostradamus’tan beri Dünya’yı dolaşan en güçlü araç ve görücü olarak tanınıyor. İşte Baba Vanga’nın 2021’de hala ortaya çıkabilecek tahminlerinden bazıları, önde gelen bir medyumun yeni yıl için tahminleriyle birlikte sizler için birleştirdik.

Baba Vanga 2021 Kehanetleri

Baba Vanga’nın takipçileri, Bulgar mistiğin 1996’daki ölümünden önce IŞİD’in yükselişi ve 11 Eylül 2001 New York’taki terör saldırısı gibi dünyayı değiştiren birçok olayı tahmin ettiğine inanıyor. Baba Vanga, 1911’de Kuzey Makedonya’da Vangeliya Pandeva Gushterova’da doğdu, ancak hayatının çoğunu Bulgaristan’da geçirdi. Hayatı boyunca, sözde öngörü gücü ve ölülerle temas kurma yeteneği nedeniyle ün kazandı.

Çocukluğundan gelen bilgilere göre, bir melekle karşılaştıktan sonra geleceği görme yeteneği için fiziksel vizyonunu değiştirdi.

Baba Vanga hiçbir zaman kitap yazmadı, ancak onun yetenekleri ve kehanetleri hakkında birçok kitap yazıldı.

“Görünmez varlıklardan bilgi aldığını iddia etti ve önünde birisi durursa, o kişinin hayatını baştan sona bir filmmiş gibi görebileceğini söyledi.


Doğal afetler ve uzun süredir beklenen kanser tedavisi de dahil olmak üzere Baba Vanga’nın 2021 için neler tahmin etmiş olabileceğini öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz;

1. Yeni yılda tsunamiler ve doğal afetler;

Baba Vanga’nın 2021 yılı için en endişe verici tahminlerinden birisi Asya’yı vuracak olan korkunç bir tsunami.

Vanga’nın, Güneydoğu Asya’da 220.000’den fazla insanı öldüren ölümcül 2004 tsunamisine karşı dünyayı ilk kez uyardığı söyleniyor.

Daha sonra gelecekte benzer bir felaket konusunda uyardığı, ardından depremler ve göktaşı saldırıları olduğu söylenir.

Baba Vanga 2021 için tahminler: Vanga, dünyayı yıkıcı bir tsunamiye karşı uyardı

Baba Vanga 2021 için tahminler: Vanga, dünyayı yıkıcı bir tsunamiye karşı uyardı


2. Dünyanın sonu 2021’de mi gelecek?

Baba Vanga, dünyanın gelecekte “üç dev” ve “güçlü bir ejderha” tarafından ele geçirileceğini öngördü.

Belirsizliğini koruması ile beraber bir çok medyumun Baba Vanga’nın Dünyanın ne zaman sonu geleceğini bildiği söyleniyor.

Medyumlar, “İnsanlığın kaderini ve kaderini değiştirecek yıkıcı olaylara tanık oluyoruz” dedi.


3. Nihayet kanser tedavisi bulunacak;

Baba Vanga’ya atfedilen tek olumlu tahmin, kanser için bir çare bulunmasıdır.

Bu tedavinin ne zaman geleceğini belirtmese de 21. yüzyılın başında olacağını söyledi.

Mistik, “21. yüzyılın başında insanlık kanserden kurtulacak.

“Kanserin demir zincirleriyle bağlanacağı gün gelecek.”

Baba Vanga 2021 Kehanetleri


Baba Vanga kehanetlerine inanmalı mısın?

Bu konu hakkında tartışan kişilerin çoğu, Baba Vanga’nın kehanet güçlerine dair iddialara dair çok az kanıt olduğu konusunda hemfikir.

Takipçileri tahminleriyle % 85 başarı oranına sahip olduğunu iddia etseler de, bu kehanetlerin gerçek yazılı kaydı yoktur.

Sonuç olarak, bu tahminlerin geçerliliği kontrol edilemiyor ve 2012 yılında yapılan bir araştırmada, pek çoğunun kör mistik değil, Rus trolleri tarafından kaleme alındığı görüldü.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER