BaBaLa Tv Mevzular Açık Mikrofon Sosyal Medya Yasası Özel Programı izle Ne zaman yayınlanacak? Saat kaçta nerede yayınlanacak?

BaBaLa Tv Mevzular Açık Mikrofon Sosyal Medya Yasası Özel Programı izle Ne zaman yayınlanacak? Saat kaçta nerede yayınlanacak? Tüm merak edilenleri haberimizden öğrenebilirsiniz.

BaBaLa Tv Mevzular Açık Mikrofon Sosyal Medya Yasası Özel Programı

BaBaLa Tv Mevzular Açık Mikrofon Sosyal Medya Yasası Özel Programı yayınlanacağı gün merak edilmeye başlandı. Youtube kanalı BaBaLa Tv de Mevzular Açık Mikrofon Oğuzhan Uğur okubak.com yönetiminde yayınlanmaya devam ediyor. Siyasi parti genel başkanlarının katıldığı program youtube trendlerde 1 numaraya yerleşiyor. Mevzular Açık Mikrofon yeni bir program ile gündeme bomba gibi düşmeye hazırlanıyor. 

mam-ozel

BOMBA GİBİ GELİYOR

Oğuzhan Uğur resmi sosyal medya hesabından Mevzular Açık Mikrofon Sosyal Medya Yasası Özel programı olacağını duyurması üzerine izleyiciler programın ne zaman, saat kaçta ve nerede yayınlanacağını merak etmeye başladı. Mevzular Açık Mikrofon yeni bölümü bomba gibi geliyor. 

YouTuber Oğuzhan Uğur, Mevzular Açık Mikrofon ile siyasi parti liderlerini karşıt görüşteki insanlar ile bir araya getirerek yeni bir fonksiyonlu program yaptı. Şimdi ise son günlerin tartışmalı konusu olan Sosyal Medya Yasası'nı konuşmak için bir program yapacağını duyurdu. Herkesi heyecanlandıran paylaşımda konuklar birbirinden iddialı olduğu görülüyor.

EliteNetflix .com Şifresi Ne? Elite Netflix Giriş EliteNetflix .com Şifresi Ne? Elite Netflix Giriş

Oğuzhan Uğur paylaştığı bir video ile programa katılacak isimleri açıkladı. O isimlerden bazıları; Uğur Dündar, Cüneyt Özdemir, Fatih Altaylı, Okan Bayülgen, Taylan Yıldız, Haluk Levent, Reynmen, Jahrein, Berk Keklik, Röportaj Adam, Kafalar, Ümit Erdim, Hayrettin, 140 Journos...

BaBaLa Tv Sosyal Medya Yasası Özel Programı Ne Zaman

BaBaLa Tv Sosyal Medya Yasası Özel Programı Ne Zaman olacağına dair herhangi bir gün belirlenmediği ve önümüzdeki günlerde yayın tarihinin açıklanacağı öğrenildi.