Babalar Günü Sözleri, 2021 Babalar Günü Resimli Kutlama Mesajları

Babalar Günü Sözleri, 2021 Babalar Günü Resimli Kutlama Mesajları

2021’nin Haziran ayı içerinde 21 Haziran Pazar Günü Kutlanacak olan Babalar gününe özel mesajlar, 2021 Babalar günü sözleri, resimli babalar günü kutlama mesajları sitemizde sizlerle. Çok sevdiğiniz babalarınız için instagram, whatsapp ve facebook gibi sosyal medyalarda paylaşım yapabileceğiniz resimli babalar günü kutlama mesajları .

İşte, Babalarımıza armağan edebileceğimiz en güzel sözler, resimli mesajlar ve daha fazla sizlerle…

Babalar Günü Resimli Mesajları

BABALAR GÜNÜ SÖZLERİ

Hayatımızın her zaman, her saniyesinde içinde olan ve bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan babalarımız için hazırladığımız en güzel ve resimli Babalar Günü sözleri ve babalar günü mesajlarını sizler için bir araya getirdir. Ayrıca 2021 senesi için güncellenmiş olan en yeni Babalar günü sözleri listelenmiştir. Sizleri, 2021 senesine ait olan Resimli Babalar Günü sözleri ile baş başa bırakıyoruz.

🌹“Babam bana başka birinin verebileceği en büyük hediyeyi verdi, bana inandı. – Jim Valvano ”

🌹“Bir babanın çocukları için yapabileceği en önemli şey annelerini sevmektir.”

🌹“Et ve kan değil, bizi baba ve oğul yapan kalp. – Johann Schiller ”

🌹“Baba, omzumdaki rehber elin sonsuza dek benimle kalacak.”

🌹“Prensimi bulabilirim ama babam hep benim kralım olacak.”

🌹“Bu dünyadaki hiç kimse bir kızı babasından daha fazla sevemez – Michael Ratnadeepak”

🌹“En zorlu koşullarda hepimizi birlikte tuttuğun için teşekkür ederiz. Sen her zaman değişmez desteğim oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün Kutlu Olsun”

🌹“Çocuklarım beni baba olarak seviyor. Hepsini senden aldığımı biliyorum. En iyisi sensin. Babalar Günün Kutlu Olsun.”

🌹“Bunca yıl en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Çok şanslıyım! Babalar Günün Kutlu Olsun”

🌹”Babalar Günün kutlu olsun babacığım. Her zaman benim kahramanım oldun”

🌹”Babalar Günün kutlu olsun. Baba, sen benim her zaman en iyi arkadaşım, akıl hocam oldun. Senden daha fazla saygı duyduğum hayatta kimse yok. Her zaman arayabileceğim biri olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum baba.

🌹”Babalar Günün Kutlu Olsun! Birlikte çok fazla macera yaşadık – ve daha fazlasını dört gözle bekliyorum! Baba, sen benim rol modelimden daha fazlasısın, sen en iyi arkadaşımsın. Seni seviyorum.”

🌹”Babalar Günün kutlu olsun. Bana daha büyük hayal kurmayı, daha ileri gitmeyi ve kendi başıma yapabileceğimden daha yükseğe ulaşmayı öğrettin. Seni seviyorum baba.”

🌹”Babalar Günün kutlu olsun. Seninle evlendiğim gün, kalbimde harika bir koca ve büyük bir baba olacağını biliyordum. Beni haklı çıkardın! Seni tüm kalbimle seviyorum”

🌹 “Babalar Günün kutlu olsun. Çocuklarımız için yaptığınız her şey ve onlara verdiğin tüm sevgi ile, gözlerinde bir kazanan olduğunu söylemeye gerek yok. Gerçekten dünyanın en iyi babası ve en iyi kocasın!”

🌹 “Sevgi dolu Kocama! Çocuklarımıza öğretir, onlara sevgi ve değer verir, güldürür ve günlerini aydınlatırsın. Böyle özel bir Babaya sahip oldukları için şanslılar. Seni seviyorum!”

🌹 “Babalar Günün kutlu olsun. Çocuklarına olan sevgini pek çok şekilde gösteren istisnai bir babasınız. Sana kocam ve çocuklarımızın babası olarak sahip olduğum için çok minnettarım.”

🌹”Babalar Günün kutlu olsun. Böyle düşünceli ve sevgi dolu bir koca ve çocuklarımıza müthiş bir baba olduğun için teşekkür ederiz. Seni dünyanın en iyi babası olarak görüyorlar ve bunun iyi bir nedeni var. Sen benim gözümde ve onların gözünde gerçekten harikasın.”

🌹”Babalar Günün kutlu olsun. Herkesin isteyebileceği en iyi baba olduğun için teşekkür ederiz. Seni çok seviyoruz!”

En Güzel Babalar Günü Resimli Mesajları

Babalar gününde çok sevdiğiniz babanıza gönderebileceğiniz en güzel, resimli babalar günü mesajlarını sizler için derledik.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim .

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişim de ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun!

Nezaket, merhamet ve dürüstlük … Senden öğrendiğim en önemli 3 şey. Kızın/oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Senin oğlun/kızın olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!

Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Babalar Günün kutlu olsun!

“Sen benim biricik babamsın ve kalbimde daima senin için özel bir yerim olacak.”

“Sen en iyisisin baba. Seni seviyorum!”

“Oğlun olmaktan gurur duyuyorum.”

“Baba, en sevdiğim anılarımdasın.”

“Mutlu Babalar Günü kalbimin adamına, çocuklarımızın babasına, hayatımın aşkına.”

“Hayatı, aşkı ve ebeveynliği senin gibi harika bir adamla paylaştığım için çok minnettarım.”

“Senden daha iyi bir baba ya da daha sevgi dolu bir koca olan birini hayal edemiyorum.”

Yukarıda yer alan içerikte Babalar Günü Sözleri ve mesajlarını listeledik. Sitemizde daha fazla resimli ve güzel sözler için sözler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER