1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. Balaban Krem Ne İşe Yarar, Balaban krem 2021 Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

Balaban Krem Ne İşe Yarar, Balaban krem 2021 Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

Hemen hemen bir çok evde bulunan ve cilt üzerinde ki enfeksiyonlardan sivilceler, tırnak batmasından saç kökü iltihaplarına kadar iyi olduğu söylenen Balaban krem, sadece eczanelerde satılan kremler arasında yer alıyor. Balaban krem nasıl kullanılır ve 2021 güncel fiyatı ne kadar ?

Cilt üzerindeki bakterilerin gelişmesini önleyen ve 15 gramlık formlar şeklinde eczanelerde satılan bu pomad, Hasar veya zedelenme sonucu oluşan yırtıklar, dikiş atılmış yaralar, çatlaklar ya da aşınma gibi lezyonlar iyileştirmede kullanılıyor. Aynı zamanda abse, çıban, iltihaplı sivilce, sakal bölgesinde görülen kıl kökü iltihabı (sikozis barbae) ve kızartılı deride sarımsı kabuk ve içi irin dolu kabarcıklarla belirgin, bulaşıcı cilt hastalığının (impetigo) topikal tedavisinde uzmanlar tarafından öneriliyor.

Tırnak batması sonucu oluşan iltihaplı durumu iyileştirmek için kullanabileceğiniz bu pomad, doktora başvurmadan kesinlikle kullanılmaması gerekir. Orta şiddette veya ağır böbrek yetmezliğiniz varsa; bu pomadı, hasarlı veya çatlamış geniş cilt alanlarına uygulamayınız.

balaban krem ne ise yarar

BALABAN POMAD NASIL KULLANILIR?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Bir parça pamuk ya da gazlı bezle etkilenmiş bölgeye sürün. Pomadın sürüldüğü bölge steril bir bezle kapatabilirsiniz. anıta bağlı olarak 10 güne kadar günde 2 ila 3 kez uygulanır.

BALABAN KREM YAN ETKİLERİ

Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda doktorunuzu bilgilendiriniz.Uygulama yerinde bölgesel yanma yaygın görülen yan etkidir.

BALABAN POMAD FİYATI:

Sadece eczanelerden alabileceğiniz 21 Şub 2021 22.73 lira olarak satılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap