Zuhal Topal'la Yemekteyiz programına katılan yeni yarışmacılar arasında yer alan Batuhan Kutlusoy daha önceden de sosyal hesaplardan tanınan simalardan olduğu gözlerden kaçmadı.

Batuhan Kutlusoy Kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının yeni bölümleri yeni yarışmacılar ile devam ediyor. Yeni haftanın yarışmacılarından birisi olan Batuhan Kutlusoy sosyal medyada bir hayli tanınan simalardan olduğu dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medyada tanınan diğer yarışmacı ise Safter Karabetça oldu. Bu hafta Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında iki isim çok konuşulacak.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Batuhan Kimdir?

Batuhan Kutlusot instagramda 103 bin takipçisi bulunmaktadır. Batuhan Kutlusoy instagram hesabında Astrolog ile ilgili paylaşımlar ile kitlesine sesleniyor. Batuhan Kutlusoy instagram hesabı: @baturolog [caption id="attachment_22471" align="alignnone" width="688"]batuhan kutlusoy kimdir kac yasinda batuhan kutlusoy kimdir kac yasinda[/caption] [caption id="attachment_22472" align="alignnone" width="691"]batuhan kutlusoy kimdir nereli 1 batuhan kutlusoy kimdir nereli 1[/caption]