Bayındır Hastanesinde skandal görüntüler sosyal medyada hızla paylaşılmaya başlandı.

Bayındır Hastanesinde skandal görüntüler sosyal medyada hızla paylaşılmaya başlandı. Videoda yaşlı kadının yüzüne para yapıştıran hemşireler kim?

İstanbul İçerenköy Bayındır Hastanesi'nden skandal görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Hastanede görevli doktor ve hemşireler boğazına delik açılıp tüp takılan konuşamayacak durumdaki yaşlı hastaya hakaret edip kahkahalar eşliğinde dalga geçti. O anları da kameraya kaydettiler. Sesi çıkmayan kadının 'Allah'ından bul" dediği görüldü. Sağlık Bakanı Koca, görüntülere tepki göstererek, "Bedelini ödeyecekler" açıklamasında bulundu.

ŞOK Görüntüler... Üzerine para saçıp kahkaha attılar

İnfial yaratan görüntülerde erkek sağlık çalışanı kadın hastanın yüzüne para saçarken, kadın sağlık çalışan ise gülerek yaşananları cep telefonuyla kaydediyor.

Oğuzhan Uğur Neden Gözaltına Alındı? Tutuklandı Mı Oğuzhan Uğur Neden Gözaltına Alındı? Tutuklandı Mı

Alsana paraları kız! Yapıştırrrr...

Erkek sağlıkçı "Alsana kız paraları. Yapıştır. İki milyon dolar bırakıyorum, yarın dört milyon dolar olarak geri alacağım. Anlaştık mı? Paralar... paralar. Bu paraları sana niye veriyorum biliyor musun? Çünkü senin sağ böbreğini alacağım. Bu paralar böbreğine karşılık. Sağ böbreğine yetmez mi bu paralar?" ifadelerini kullanıyor.

Küfür etsene! 'Al ... sok bu paraları...'

Kadın çalışan ise "Küfür etsene. 'Al ... sok bu paraları böbreğini satacağım' desene" diyerek diğer çalışana akıl veriyor. Sesi çıkmayan yaşlı kadının dudaklarını kıpırdatarak "Allah'ından bul" dediği görülüyor.