Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm full izle tek parça Ben Bu Cihana Sığmazam izle. 11 Ekim 2022 Salı ATV Canlı İzle

Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm ATV canlı izleme linki Ben Bu Cihana Sığmazam son bölümü bugün ATV ekranlarında yayınlanacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam 4.bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Ben Bu Cihana Sığmazam bu hafta son bölümünde neler yaşanacak? Ben Bu Cihana Sığmazam son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler araştırmalarını sıklaştırdı.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM VE EDHO BİRBİRİNE Mİ BENZİYOR?

Oktay Kaynarca'nın başrolü üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri, gerçekten de birbiriyle bağlantılı mı? Medya, sanat ve sosyal medya dünyası bu konuyu tartışıyor. İki dizi de ATV'de yayınlandı, ikisinin de starı Oktay Kaynarca. Gelin, sosyal medya kullanıcılarından gelen yorumlara ve iki dizi arasındaki benzerliklere yakından bakalım…

Usta oyuncu Oktay Kaynarca’yı heyecanla bekleyen hayranları 20 Eylül Salı akşamı ATV'de ekran başına toplandı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi de tıpkı EDHO gibi daha ilk bölümden rakiplerini sildi süpürdü. Reyting birincisi olan dizi, büyük beğeni topladı. Sosyal medyada gündemden düşmeyen BBCS, bazı yönleriyle EDHO'ya çok benzetiliyor.

Oktay Kaynarca’nın aynı zamanda yapım ortağı da olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam EDHO ile kıyaslanmaya devam ediyor. Kaynarca’ya başrollerde Pelin Akil, Ebru Özkan ve Işıl Yücesoy gibi usta isimler de eşlik ediyor. Öte yandan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) kadrosunda da Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer gibi çok başarılı isimler vardı.

Canım Annem 199.Bölüm Full İzle 1 Aralık 2022 Canım Annem 199.Bölüm Full İzle 1 Aralık 2022

Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm izleme linki için Tıklayın