Aşk-ı Memnu dizisinden yıllar sonra tekrar başrolleri paylaşan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, New York sokaklarında görüldü! İkilinin hayranları ‘Last Call for İstanbul’ kod adlı film setinden gelen bu görüntülere bayılacak!

BEREN SAAT VE KIVANÇ TATLITUĞ FİLMİNDEN YENİ PAYLAŞIM

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Aşk-ı Memnu, 2008-2010 yılları arasında yayınlandığı dönemde en çok izlenen yapımlar arasına adını yazdırmıştı. Ay Yapım imzalı dizide başrolleri paylaşan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisi, o dönem Bihter ve Behlül karakterleriyle adeta izleyicinin içine işlemişti. Sevilen dizinin tekrarları yayınlandığında bile reytingleri alt üst ediyor.

Halid Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eseri Aşk-ı Memnu'nun yıldızları, tam 12 yıl sonra tekrar bir araya geldi. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u bir kez daha başrollerde buluşturan sinema filminden yeni bir haberimiz var.

Netflix platformu için hazırlanan projenin adı ise şimdilik 'Last Call for İstanbul' olarak geçiyor. OGM Pictures imzalı aşk filminin senaryosunu usta kalem Nuran Evren Şit kaleme alıyor. Gönenç Uyanık’ın yönetmenliğini yaptığı filmin çekimleri bu yaz ABD'nin New York kentinde başlamıştı.

Geçtiğimiz aylarda Last Call for İstanbul filminin set ortamından ilk kareler basına yansımıştı. New York’ta başlayıp, İstanbul Şile’de devam eden çekimlerden iki ünlü oyuncunun bir arada bulunduğu kareler, sosyal medyayı sallamıştı. Bugün de yeni set fotoğrafları geldi. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisinin yan yana olduğu en net kareler New York sokaklarında çekildi…

Aşkı Memnu dizisinin Bihter ve Behlül'ü yıllar sonra bile halen birlikte çok güzel bir enerji yakalıyor. Ünlü oyuncuların hayranları yeni filmle ilgili gelişmeleri büyük bir heyecanla takip ediyor. Bu bakımdan set ortamından paylaşılan her bir detay, hayranları çok mutlu ediyor. Netflix yerli filminin çekimleri devam ederken, bugün paylaşılan New York sokaklarındaki bu kareler herkesi sevinçten havalara uçurmaya yetti.

39 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ'u son olarak Netflix için çekilen Yakamoz S-245 dizisinde izledik. Ünlü oyuncunun Aşıklar Bayramı adlı filmi de fragmanıyla büyük sükse yarattı. 38 yaşındaki Beren Saat ise son olarak Netflix'in Atiye adlı dizisinde rol aldı.