Beşiktaş Trabzonspor maçını canlı izle Justin tv 16 Ekim 2022 taraftarium24 Beşiktaş Trabzonspor selçuk sports izle kaçak yayın şifresiz kanal

Beşiktaş - Trabzonspor Tahmini, Teke Tek, Kadro, Bahis Tahminleri, Bugün Nerede Canlı İzlenir Türkiye Süper Lig 2022 Maç Detayları haberimizde sizlerle...

Beşiktaş Trabzonspor Canlı İzle 16 Ekim 2022

Beşiktaş, Süper Lig'de Giresunspor'u 0-1 mağlup ettikten sonra, geçmişteki sonuçlarından yola çıkarak her zamanki gibi devam edecek. Bu maçta Beşiktaş, %47 aidiyet ve 5'i pistte olmak üzere kaleye 14 şut isabeti tutturdu. Beşiktaş'ın skor tablosundaki ana oyuncu Tayyib Talha Sanuç (34') idi. Rakipleri için Giresunspor'un 1'i pistte olmak üzere 8 hedefi bulunuyor.

Valérien Ismaël'in Beşiktaş'ı, önceki altı kurulumlarında, hedef ve birleştirilmiş tamamlama konusundaki çabaları için birçok kez ödüller gördü ve onlara maç başına 1.5'e eşdeğer tipik bir hedef sayısı sağladı. Trabzonspor, Avrupa Birliği'nin son maçında Monaco'yu deplasmanda 4-0 yendiği maçın ardından bu karşılaşmaya geliyor.

O maçta Trabzonspor %51 aidiyet ve 15 gol atarak 9'u pistteydi. Trabzonspor'da skorerler Vitor Hugo (48'), Enis Bardhi (57') ve Trézéguet (69') idi. Rakipleri için Monaco, 4'ü yolda olmak üzere hedefe 17 çaba gösterdi. Malang Sarr (44' Kendi kalesine) Monaco adına gol kralı oldu.

Trabzonspor'u öne çıkaran son 6 maçın 5'inden fazlasında en az üç gol atıldı. Bu büyünün içinde maç başına atılan genel tipik gol sayısı 3.17'dir ve Trabzonspor için tipik gol sayısı 2'dir.

CANLI İZLE Fenerbahçe - Giresunspor Taraftarium24 CANLI İZLE Fenerbahçe - Giresunspor Taraftarium24


Beşiktaş - Trabzonspor Tahmin :

Trabzonspor'un bir başarıyı ezip geçme seçeneğine sahip olması gerektiğini düşündüğümüz bu Beşiktaş takımına karşı bir şey elde etmek için bir şans dokunuşuna ihtiyaç duyabileceğini hayal ediyoruz. 90'ın sonlarına doğru Beşiktaş'ın 1-0'lık avantaja sahip olduğunu görüyoruz.

Beşiktaş - Trabzonspor Karşılaşması :

29/09/2019'a dönen daha önceki maçlara bir bakış, Beşiktaş'ın 1'ini ve Trabzonspor'un 3'ü kazandığını ve beraberlik sayısı 2'de kaldığını bize gösteriyor. Aralarında toplam 21 gol atıldı. bu maçlarda 9'u Kara Kartallar, 12'si Karadeniz Fırtınası ile yer aldı. Bu, her oyun için 3.5 olan tipik bir hedeftir.

Beşiktaş-Trabzonspor
Süper Lig Türkiye
Tarih – 16/10/2022
Başlangıç ​​saati – 20:00
Yer: Vodafone Park, İstanbul, Türkiye