KadınSağlık

Bestlak Damla Ne İşe Yarar, Anne Sütü Artırıcı Bestlak Damla Kullanımı

Zuhal Topal'la Sofrada programının sponsoru olduğu Bestlak Damla son zamanlarda anne sütü artırmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor..

Anne sütü artırmak için kullanılan Bestlak Damla bir çok kadın tarafından tercih edilen bir ürün olarak biliniyor. Anne sütünün yetersiz kaldığı anlarda kullanabileceğiniz Bestlak Damla nedir, Bestlak Damla ne için kullanılır gibi sorularınızın cevaplarını sizler için hazırladık…

Her anne doğumdan sonra bebeğini emzirmek ister fakat annenin sütünün yetersiz geldiği durumlar olmuyor değil. İşte bu gibi durumlarda anne sütünü arttırıcı etkisi ile Bestlak Damla güvenle kullanılabilecek bir ürün. Bebeklerin sağlıklı gelişimi için 2 yaşına kadar emzirilmesi gerektiği düşünüldüğünde sütü kesilmek üzere olan yada sütü bebeğine yetersiz gelen Anneler için gerçekten Bitkisel ekstreler ve C vitamini içeren takviye edici bir gıda ürünüdür.

Bestlak Damla

İlginizi Çekebilir; Anne Sütünü Arttırmanın Yolları

Anne sütü kullanımı için tavsiye edilen Bestlak Damla Dünya Sağlık Örgütü tarafından ilk 6 ay hatta 12 aya kadar yalnızca anne sütü ile beslenme önerilmektedir. Bestlak Damla bitkisel ekstreler ve C vitamini içeren takviye edici gıdadır. Ürün İçeriği Rooibosekstresi, Rezene ekstresi, Mine çiçeği ekstresi, Hayıt meyvesi ekstresi, Keçi sedef otu ekstresi, Arpa meyvesi ekstresi, Çemen tohumu ekstresi, Melisa Ekstresi olarak biliniyor.

Bestlak Damla Nasıl Kullanılır ?

Kullanım Bilgisi: Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı, günde 3 defa 20 şer damladır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu