1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Bileç Kaplan Kimdir ? Bileç Kaplan’ın Oğlu Kimdir ?

Bileç Kaplan Kimdir ? Bileç Kaplan’ın Oğlu Kimdir ?

Son zamanlarda yargı sürecinde olan ve manşetlerden okuduğumuz Duygu Delen cinayetiyle Bileç Kaplan ve oğlu Mehmet Kaplan isimlerini oldukça sık duyuyoruz.

Bileç Kaplan kimdir?

Son günlerde manşetlere taşınan cinayet olayıyla gündeme gelen Mehmet Kaplan’ın babası Bileç Kaplan 1965 yılında Gaziantep’e bağlı Oğuzeli ilçesinde doğmuştur. Hakkında çok fazla bilgi bulunmamakla beraber 56 yaşındaki Kaplan, Atlantik Halı’nın sahibi aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanıdır. İlk olarak 1987’de Kayseri’de kurulan Atlantis Halı, daha sonra 2015’te Gaziantep’te taşınmıştır.

Duygu Delen cinayeti ile ilişkisi nedir?

Gaziantep’in Batıkent ilçesinde genç bir kızın ölümü olay olmuştu, son zamanlarda manşetlere taşınan konu 17 yaşındaki Duygu D.’nin erkek arkadaşı Mehmet K.’nin evinin penceresinden düşerek yaşamını yitirmesiydi. Mehmet K.’nin yaşadığı kendi evi olan 5 katlı apartmanın 4’üncü katındaki evine giden genç kız bir süre sonra evin penceresinden düşerek kanlar içinde yerde kalmıştı, genç kızı gören mahalle sakinleri, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Mehmet K. soruşturma kapsamında gözaltına alınırken, vatandaşlar tarafından genç isimin kim olduğu çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Genç kızın ani ve şüpheli ölümü sosyal medyada olay yarattı ve son günlerde gündemden düşmüyor. Bu olay sonrası iş insanı olan Mehmet Kaplan’ın babası Bileç Kaplan’da merak edilen kişiler arasındaydı sizin için merak edilenleri cevapladık…

Yorum Yap

Yorum Yap