Dizipal Bir Jigolonun Günlüğü 1. Sezon 1. Bölüm Full izle Netflix Bir Jigolonun Günlüğü dizisinin tüm bölümleri araştırılmaya başlandı

Bir Jigolonun Günlüğü (Diario de un Gigoló) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza bu yazımızda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Jigolonun Günlüğü Dizisi Hakkında

7 Eylül 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix İspanya orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizi drama türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jesús Castro, Victoria White, Fabiola Campomanes, Francisco Denis, Begoña Narváez, Eugenia Tobal ve Alosian Vivancos gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Valeria Ambrosio, Mariano Ardanaz ve Martin Fisner üstlenirken, senaryosunu Silvina Frejdkes, Sebastian Ortega ve Alejandro Quesada kaleme aldı.

Dizinin orijinal adı: Diario de un Gigoló

Bir Jigolonun Günlüğü konusu

Dizinin konusu, Bir jigolonun hayatı, müşterisinin aile meselelerine bulaşması ve mesleğinin temel kuralını çiğneyerek âşık olmasıyla birlikte dağılmaya başlar. Polisin tutuklayıp sorgulamaya başladığı Emanuel, evinde bir kadının öldürülmesine yol açmış olabilecek karmaşık olaylar zincirini anlatmaya başlar. Emanuel’in Ana’ya yardımcı olmak amacıyla kabul ettiği gizli görev, ajans için yaptığı işi etkilemeye başlar. Minou’nun kumar sorunuyla başı derttedir. Bir projede Emanuel ile birlikte çalışan Julia yavaş yavaş ona ısınmaya başlar. Ana ve Minou, düşündüklerinden daha fazla ortak noktaları olduğunu keşfeder.

Bir Jigolonun Günlüğü oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jesús Castro, Victoria White, Fabiola Campomanes, Francisco Denis, Begoña Narváez, Eugenia Tobal ve Alosian Vivancos gibi isimler yer alıyor.

Jesús Castro – Emanuel
Victoria White – Julia
Fabiola Campomanes – Ana
Francisco Denis – Victor
Begoña Narváez – Florencia
Eugenia Tobal – Dolores
Alosian Vivancos – Abel
Adriana Barraza – Minou
Carlos Portaluppi – Román
Carla Pandolfi – Campos
Diego Alfonso – Aguilar
Nacho Gadano – Padilla

7 Eylül 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix İspanya orijinal dizisidir.

Bir Jigolonun Günlüğü Dizisi İzlemek İçin Tıklayınız!