Bir Peri Masalı Dizisi yakında ekranlara geliyor. FOX Tv ekranlarının en çok konuşulan dizisi Bir Peri Masalı Dizisi 1.bölüm ne zaman başlayacak? Oyuncuları Konusu  Detaylar ve daha fazlasını haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz.

Fox Tv'nin yeni dizisi Bir Peri Masalı yayın hayatına başlıyor. Alina Boz ve Tarık Emir Tekin'in başrollerinde olduğu dizide Nazan Kesal ve Hazal Filiz de yer alıyor. Peri Masalı oyuncuları kimler, nerede çekiliyor?

bir-peri-masali-izle

BİR PERİ MASALI KONUSU NEDİR?

Bebek bakıcılığı yapan Zeynep'in (Alina Boz) eline tesadüfen geçen yüklü bir miktar paranın ardından hayatının değişmesini konu edinen dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Hem konusu hem de başarılı oyuncu kadrosuyla büyük merak uyandıran Bir Peri Masalı dizisi izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor.

BİR PERİ MASALI OYUNCULARI KiMLER?

Medyapım imzalı olarak Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Bir Peri Masalı'nın kadrosunda Tarık Emir Tekin, Alina Boz ve Nazan Kesal Hazal Filiz Küçükköse, Tülin Ece, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik Müfit Kayacan var.

Bir Peri Masalı 1. bölüm fragmanı yayınlandı.

BİR PERİ MASALI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Bir Peri Masalı FOX tv ekranlarında ekranlara geliyor. BİR PERİ MASALI İstanbul'da çekildiği ve çekimlerinin devam ettiği biliniyor.