Buket Aydın ile Yüz Yüze programı Haber Global kanalında 20 Eylül Salı akşamı başlıyor. Programın ilk konuğu Mehmet Ali Erbil olacak.

BUKET AYDIN İLE YÜZ YÜZE HABER GLOBAL’DE BAŞLIYOR

20 Eylül 2022 Salı akşamı saat 20.30’da ünlü haber spikeri ve sunucu Buket Aydın, Türkiye’nin nabzını tutacağı ve her hafta birbirinden ünlü isimleri ağırlayacağı bir güncel-aktüel programa başlıyor. Buket Aydın ile Yüz Yüze programı yarından itibaren Haber Global ekranlarında olacak. Programın ilk bölüm konuğu ise ünlü oyuncu ve şovmen Mehmet Ali Erbil olacak.

Buket Aydın ile Yüz Yüze programı geçtiğimiz sezona da damga vurmuştu. Gülseren Budayıcıoğlu, Burak Elmas, Canan Karatay, Tanju Çolak, Danla Bilic gibi farklı camialardan tanınan popüler isimler programa konuk olmuştu. Bu sezonun ilk bölümü ise Salı akşamı 20.30'da Haber Global'de izleyici ile buluşuyor. Programın sloganı "Yüz yüze en sıcak sorulara, yüzde yüz doğrular."

En çarpıcı açıklamalar, en derin itiraflar Buket Aydın ile Yüz Yüze'de ortaya çıkıyor. Magazin, eğlence, medya, spor, sanat, sosyal medya, siyaset gibi alanların en tanıdık simaları ünlü sunucunun sorularını en samimi şekilde yanıtlıyor.

Buket Aydın ile Yüz Yüze yeni sezonun ilk konuğu Mehmet Ali Erbil olacak. Usta oyuncunun 50 yıllık sahne ve ekran hayatını, son dönemde ve geçmişte çok tartışılan açıklamalarını, yaşadıklarını, sağlık durumunu, polemiklerini ve özel hayatını merak edenler yarın akşam Haber Global kanalını izleyebilir. Buket Aydın, yeni sezonun ilk bölümü ile ilgili şunları söyledi:

Yeni sezona 50 yıldır ekranlarda olan çok konuşulan bir isimle başlıyorum. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine Türkiye’nin konuştuğu isimleri konuk edip en çarpıcı açıklamalarını Haber Global’de ekrana taşıyacağız.”