Burak Deniz Nilperi Şahinkaya olayı nedir? Ünlü oyuncular neden birbirine girdi?

Burak Deniz Nilperi Şahinkaya ile birbirine girdi! İki ünlü oyuncu bir otelde kavgaya tutuşunca, ortalık yangın yerine döndü. Sosyal medya bu olay ile çalkalanıyor? İddiaya göre, alkollü olan Burak Deniz Nilperi Şahinkaya’ya küfürler savurdu. İşte sebebi…

BURAK DENİZ NİLPERİ ŞAHİNKAYA OLAYI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!

Yakışıklı oyuncu Burak Deniz son dönemde Serenay Sarıkaya ile birlikte başrolde yer aldığı Netflix için çekilen Şahmaran dizisi ile gündemde. Ünlü oyuncu Deniz, Şahmaran 2. sezon çekimleri için tekrar Adana'ya gitti. Altın Koza Film Festivali için Adana'ya sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte gelen bir diğer ünlü oyuncu ise Nilperi Şahinkaya idi.

Magazin gündemine bomba gibi düşen tartışma ise iki ünlü oyuncu arasında çıktı. Kıyametin koptuğu o anlar, sosyal medyada da kısa sürede viral oldu. Peki, Burak Deniz Nilperi Şahinkaya ile neden ağır bir tartışmaya girdi? İşte merak edilenler!

Dizi çekimleri için Adana'da bulunan Burak Deniz'in önceki akşam gittiği otelde oyuncu Nilperi Şahinkaya ve sevgilisinin bulunduğu masaya sık sık gidip geldiği iddia edildi. Magazin kulislerinde dolaşan bilgiye göre Deniz, Şahinkaya'nın masasına giderek alkolün verdiği etkiyle olay çıkardı.

Alkolü fazla kaçırdığı belirtilen Burak Deniz, Nilperi Şahinkaya ve sevgilisini sözlü olarak taciz etmişti. Bu durumdan rahatsız olan güzel oyuncu masadan kalktı, ancak Deniz kendisine ağır küfürler etmeye devam etti. Sevgilisine söylenen bu ağır sözleri duyan Emre Yusufi ise Deniz'in üzerine yürüdü. Araya Yusufi'nin bir arkadaşı girerek kavgayı son anda durdurdu.

Burak Deniz'in, "Bana mı vuracaksın, vur hadi" diye bağırmaya devam etmesiyle çevredekilerin müdahalesi devreye girdi ve ünlü oyuncu otelden uzaklaştırıldı.

Olayın ardından Burak Deniz'in o otelde kalmadığı ve Nilperi Şahinkaya ile sevgilisini önceden tanımadığı anlaşıldı. Tartışmadan hemen sonra Yusufi'nin otelin kamera kayıtlarını istediği öğrenildi. Olay hakkında inceleme başlatılmadı ve Deniz'in menajerinden iddiaları yalanlayan bir açıklama geldi.