1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen dizileri arasında yer alan alan Camdaki Kız dizisi hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi dizinin çekim yeri oldu. Peki Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor? Camdaki Kız çekim yerleri ve detayları sizlerle.

Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Selma Ergeç ve Hande Ataizi gibi isimlerin yer aldığı Camdaki kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlama olarak ekranlara gelecek. Camdaki Kız dizisi ile ilgili birçok detay merak ediliyor. Yayınlanan tanıtım filmi ile çok ilgi gören dizide özellikle Burcu Biricik’in fanus içinde bulunduğu yerin neresi olduğu araştırılıyor. Peki Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?

Burcu Biricik ve Devrim Yakut’un başrollerini paylaştığı camdaki kız dizisi bu akşam yayın hayatına başlıyor. Dizinin oyuncu kadrosu konusu ve ilk bölümü şimdiden çok merak ediliyor. Merak edenler için bizde dizinin çekim yerlerine Araştırdık. Camdaki Kız dizisinde fragman da görülen Burcu Biricik’in fanus içerisinde olduğu yer Taksim İstiklal Caddesi. Bunun dışında da dizinin çekim yerleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde olarak değişiyor.

İlgili İçerik; Camdaki Kız Dizisinin Gerçek Hikayesi Nedir?

Camdaki Kız Dizisinin Gerçek Hikayesi Nedir? Camdaki Kız Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama ?

Yorum Yap

Yorum Yap