1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Camdaki Kız Dizisinin Gerçek Hikayesi Nedir? Camdaki Kız Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama ?

Camdaki Kız Dizisinin Gerçek Hikayesi Nedir? Camdaki Kız Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama ?

Başrollerinde Burcu Biricik’in yer aldığı ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisi konusu ve nerede çekildiği en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor.

Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Tanıtımı ekranlarda yayınlanan Camdaki Kız en çok çekildiği yer ve konusu ile dikkat çekiyor. Camdaki Kız gerçek hayat hikayesi olduğu gibi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlamadır. Peki ama Camdaki Kız dizisinin konusu ne?

Camdaki Kız Dizisinin Gerçek Hikayesi Nedir?

Camdaki Kız Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlamadır. Camdaki Kız kitabında gerçek hayat hikayesi anlatılmaktadır. Bir psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarından deneyimlediği yaşamlara yer verdiği romanlarını okuyucu ile buluşturmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Camdaki Kız kitabı da hikayesiyle, sizi alıp derin düşüncelere daldıracak türden bir roman. Çocuklukta yaşanılan her bir olayın, geleceğimizde ne gibi izler bırakacağını mükemmel bir dil ile anlatan usta yazar, engin bilgi ve tecrübelerini bizler ile paylaşıyor. Siz de sevginin gücünün, hayatta hep başka kapıları aralayabileceğini düşünüyor ve kaderinizi yeni baştan yazmak istiyorsanız, baş ucu kitabı niteliğindeki bu esere mutlaka sahip olmalısınız.

İlgili İçerik; Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Camdaki Kız Dizisi Konusu Nedir ?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur.

Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap