1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Camdaki Kız Nalan Burcu Biricik Gelinliğinin Markası Ne, Kaç Para?

Camdaki Kız Nalan Burcu Biricik Gelinliğinin Markası Ne, Kaç Para?

Camdaki kız dün yayınlanan sezon finali bölümüyle olay yarattı. Heyecan verici sahnelere yer verilen bölümde seyircilerin gözlerini alamadığı sahnelerden biride Burcu Biricik yani dizideki Nalan karakterinin düğünde giydiği gelinlik oldu. Gelinliğe beğeni ve ilgi büyük oldu ! Camdaki kız seyircileri gelinliğin kimin tasarımı olduğunu ve fiyatını merak ettiler. Son 24 saatte en çok araştırılan konulardan biride

Camdaki Kız 9. bölüm olan sezon finalindeki düğün sahneleri ile ekranlara damga vurdu. Düğün sahnelerinde Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakterinin gelinliği ve güzelliği izleyenleri büyüledi. İzleyenler tarafında ” Türk dizilerinde ilk kez gerçek bir gelinlik giyilmiş.” gibi yorumlar yapıldı. Kraliyet ailelerindeki görkemi gösterişi ve aynı zamanda sadelik ve zerafeti yansıtan düğün beğenileri topladı diyebiliriz.

Gelinlik,

Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterinin düğün sahnesinde giydiği gelinliği ve taç aksesuarı Türkiye’nin ilk ithal gelinlik mağazası Beyaz Butik’in sahibi Hacer Özil diziye özel olarak tasarlayıp hazırlamıştır. Hacer Özil gelinliği tasarım ekibinin aylarca süren çalışması olarak tanıttı. Özel tasarım olan bu gelinliğin fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok.

camdaki kız

Hacer Özil, bu özel gelinlik için ;

“Gelinlik kumaşı olarak kraliyet ailelerinin tercihi olan ziberlin ve mikado tercih edildi. Ayrıca kuyruk çok uzun istendi. Normalde 3.5 metre olan kuyruğu 4.5 metreye çıkardık. Gelinlik son olarak swarovski taşlarla kaplandı.

Burcu Biricik, tüm provalara gerçek bir gelin gibi geldi. Bir gelini nasıl hazırlıyorsak Burcu Biricik’i de öyle hazırladık. Gerçek bir düğün hazırlığı gibi oldu. Tüm provalara geldi. Sonunda ise herkesin çok beğendiği bir gelinlik ortaya çıktı” dedi.

Camdaki kız dizisindeki Nalan karakterinin düğün günü taktığı mücevherler ise agjewelery markasına aittir.

Yorum Yap

Yorum Yap